Bamp;B,

Dzień Otwarty w hotelu B&B Warszawa Okęcie

19.9.12 Anonimowy 0 CommentsJuż w sobotę, 21 września pracownicy hotelu B&B Warszawa-Okęcie udowodnią, że oferta obiektu jest idealnym rozwiązaniem dla uczestników oraz organizatorów imprez sportowych. Wszyscy, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w Dniu Otwartym będą mieli okazję nie tylko zwiedzić pokoje, ale również poznać szczegóły dotyczące oferty, rezerwacji grupowych oraz możliwości nawiązania stałej współpracy z hotelem. Ponadto dla chętnych przewidziano możliwość odwiedzenia zlokalizowanej w sąsiedztwie obiektu hali sportowej, należącej do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie konkurs, którego zwycięzca otrzyma voucher na weekendowy pobyt w B&B Toruń, drugim hotelu sieci w Polsce.

- Sportowcy przyjeżdżający na zgrupowania i zawody spędzają większość czasu na salach treningowych czy boiskach. To czego oczekują od hotelu, to komfortowy pokój z wygodnym łóżkiem, który pozwoli im na relaks i szybką regenerację sił – mówi Michał Rzeźnik, dyrektor hotelu B&B Warszawa-Okęcie. W pełni spełniamy te wymagania, co potwierdziło zadowolenie z pobytu w naszym obiekcie uczestników Mistrzostw Europy w korfballu i Mistrzostw Polski Seniorów w Akrobatyce Sportowej – dodaje Michał Rzeźnik.

Ekonomiczny hotel B&B Warszawa-Okęcie to idealna propozycja dla mniejszych klubów sportowych, dysponujących ograniczonym budżetem. Obiekt udostępnia 154 komfortowe pokoje, wyposażone w klimatyzację, telewizję satelitarną, bezprzewodowy Internet oraz łazienkę. Co więcej, lokalizacja przy jednej z głównych arterii Warszawy - Alei Krakowskiej 193, zapewnia dogodne połączenie z resztą miasta. Dodatkowym atutem jest bliskość hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, co sprawia, że hotel B&B Warszawa-Okęcie jest doskonałą bazą noclegową zarówno dla organizatorów, jak i samych uczestników imprez sportowych.

informacje prasowe

0 comments: