Aktualności,

W długi weekend odwiedź Stena Spirit

13.8.12 Anonimowy 0 Comments

Jedną z atrakcji długiego weekednu w Trójmieście będzie zwiedzanie wielkiego statku pasażerskiego. W piątek 17. sierpnia każdy będzie miał okazję poznać prom Stena Spirit od rufy po dziub. Tego dnia będzie można zwiedzić mostek kapitański, zrobić zakupy w pokładowym sklepie oraz w atrakcyjnych cenach zakupić rejsy do Szwecji.

Warto wykorzystać długi weekend na nie lada przygodę, jaką jest zwiedzenie statku Stena Spirit. W piątek, 17. sierpnia będzie można zwiedzić prom „od kuchni” i wejść do miejsc niedostępnych dla podróżnych. Zwiedzanie statku jest bezpłatne, a pozwoli poczuć się jak w podróży morskiej. Tego dnia czekać będą specjalne oferty last minute na lato w wyjątkowo niskich cenach – to będzie prawdziwa gratka dla łowców okazji. Podczas całej imprezy przewodnicy i konsultanci Stena Line będą udzielali informacji o rejsach i o atrakcjach Skandynawii.

Sklep pokładowy – w którym jest duży wybór kosmetyków, perfum i słodyczy – będzie miał okazyjne ceny. Tylko tego dnia będzie obowiązywała dodatkowa promocja: -20 proc. na zakupy w sklepie. Warto przygotować listę zakupów.

Statek Stena Spirit będzie czekał na gości przy Terminalu Promowym w Gdyni, w piątek 17.08.2012 od 10:00 do 17:00. Wstęp wolny!

Na terminal będzie można dojechać z centrum Gdyni autobusem 570, który tego dnia będzie bezpłatny.

[mappress mapid="20"]

0 comments: