aktorka,

Ilona Felicjańska: kocham polski Bałtyk

5.8.12 Anonimowy 0 Comments

Ilona Felicjańska, polska modelka i fotomodelka, opowiada naszym Czytelnikom, jak najchętniej wypoczywa i w jaki sposób spełnia marzenia.

[caption id="attachment_2524" align="alignnone" width="522"] Fot. Rafał Makieła[/caption]

- Lubi pani wypoczywać?

- Uwielbiam wypoczywać. Na co dzień mam dużo energii i jestem zapracowana, więc najlepiej regeneruję  się, gdy nic nie robię.

[caption id="attachment_2525" align="alignleft" width="200"]Fot .Rafał Makieła Fot. Rafał Makieła[/caption]

- Najlepiej gdzie?

- Uwielbiam jechać nad morze, położyć się na plaży i leniuchować. Czasami się opalam, choć nie jest to najzdrowsze. Szybko łapie mnie słońce. Gdy z synami nie mam czasu na podróż nad morze, wybieramy się w Warszawie nad Wisłę. Na tamtejszej plaży też można się dobrze bawić i wypoczywać.

- Jeśli już mówimy o morzu, to które jest najlepsze? Bałtyckie?

- Kocham polskie morze i często nad nim bywam. Ostatnio byłam w Dziwnowie i Trójmieście. Kiedy jadę do pracy, na sesję, zawsze staram się wygospodarować trochę czasu na odpoczynek nad Bałtykiem.

- A co z krajami, w których pogoda jest gwarantowana?

- Wyjeżdżam z dziećmi również do takich miejsc. Jeździliśmy do Turcji, na Teneryfę czy Kretę. Jednak na tego typu wypoczynek zawsze staram się wybierać kraje, do których nie trzeba długo lecieć samolotem. W tym roku, pod koniec wakacji, wybieramy się do Egiptu. Moi chłopcy marzą o zobaczeniu piramid. A marzenia trzeba spełniać.

[caption id="attachment_2527" align="alignnone" width="531"] Fot. Anna Nowocińska[/caption]

 

0 komentarze: