Aktualności

Linia Emirates najlepsza na świecie

6.7.11 Anonimowy 0 Comments

podczas 2011 Skytrax World Airline Awards. Za najlepszy na świecie uznano stosowany przez Emirates system „ice”, na który głosowało ponad 18,8 mln pasażerów reprezentujących ponad 100 narodowości.


Rozrywka na pokładzie (IFE) stała się ważnym elementem we współzawodnictwie linii lotniczych. Emirates osiągnęły pozycję lidera również w tej dziedzinie, oferując ponad 1200 kanałów z rozrywką, w tym ponad 280 programów filmowych z całego świata, setki programów telewizyjnych i tysiące utworów muzycznych od współczesnych po klasykę.Niezależnie od inwestowania w nowe systemy i wzbogacania oferty na pokładzie o najnowsze programy, Emirates zakończyły niedawno upgrade już istniejący na pokładach Airbusów A-330-200 i A-340-300, wprowadzając tam nowy program cyfrowy IFE, dzięki czemu system „ice” został doprowadzony do każdego fotela klasy pierwszej i biznes – znacząca inwestycja w czasach, kiedy linie lotnicze szukają raczej oszczędności. Oprócz tego ponad 90 samolotów Emirates jest obecnie wyposażonych w system AeroMobile, który pozwala na prowadzenie rozmów przez telefony komórkowe podczas lotu. Wkrótce też A380 będzie posiadał bezprzewodowy internet.


Przykładem na to, czego mogą oczekiwać pasażerowie Emirates jest program lipcowy, w którym pojawiło się 50 nowych filmów produkcji Hollywood, Bollywood i innych. Pokazywani będą między innymi Piraci z Karaibów, a dla dzieci od sierpnia oferowanych będzie 25 programów filmowych, w tym 18 Disneya i 10 ostatnio powstałych. Ponadto, dla dzieci przeznaczono ponad 30 godzin różnych programów telewizyjnych, dostosowanych do różnego wieku młodszych pasażerów.


Czytaj też


Emirates otwierają połączenie do Bagdadu


 

0 comments: