Aktualności

B&B wchodzi do Warszawy

2.6.11 Anonimowy 0 Comments

Po pierwszym hotelu, otwartym w lipcu 2010 roku w Toruniu, B&B rozszerza swoją sieć na Warszawę. Hotel w stolicy zostanie wybudowany przy Alei Krakowskiej na Okęciu.


B&B Hotels istnieje od 1990 roku i posiada ponad 230 obiektów w Europie, przede wszystkim we Francji i Niemczech. Zamysłem założyciela B&B było stworzenie sieci hoteli niedrogich, lecz komfortowych, o wspólnych standardach, jednakowych bez względu na lokalizację. Dziś w każdym hotelu B&B goście mają do dyspozycji pokoje wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzację czy telewizję satelitarną.


Produkt B&B to odpowiedź na potrzeby związane z krótkimi podróżami służbowymi, choć chętnie korzystają z niego również turyści, w tym rodziny z dziećmi.


- Dbamy o to, aby nasi goście porządnie się wyspali i zjedli dobre śniadanie. Wiemy, że nie oczekują kryształowych żyrandoli, lecz porządnej usługi za rozsądne cenie. Na tej prostej zasadzie opiera się działalność całej grupy - mówi Krzysztof Potocki, Prezes B&B Polska.


Hotel B&B Warszawa-Okęcie będzie miał 154 pokoje, przede wszystkim dwuosobowe, a także rodzinne i przeznaczone dla osób niepełnosprawnych. Doskonałą lokalizację hotelu - niecałe 10 minut jazdy od lotniska Okęcie uzupełnia bliskość publicznego transportu, dzięki któremu do centrum miasta można dojechać w krócej niż 20 minut. Od strony lotniska hotel wyposażony został w dodatkowe wzmocnienia służce wytłumieniu odgłosów startujących i lądujących samolotów. Hotel będzie mógł przyjąć gości już na przełomie roku 2011 i 2012.


- W ciągu najbliższych kilkunastu lat chcemy być obecni w 10 największych polskich miastach, w niektórych z nich może nawet z dwoma hotelami - mówi Krzysztof Potocki. - Trwają już prace nad trzecim obiektem B&B, który powstanie w samym centrum Wrocławia. Obecnie szukamy odpowiednich działek pod inwestycje w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Poznaniu - dodaje Prezes B&B Polska.


Cena noclegu w hotelu B&B w Warszawie w przypadku gości indywidualnych wyniesie około 200 złotych. Hotel będzie przyjazny nie tylko gościom, ale także czworonogom - za niewielką dopłatą (20 złotych za dobę) będzie można w nim przenocować swojego pupila, na przykład psa lub kota.

0 comments: