Aktualności

Anna Przybylska zostanie matką chrzestną

20.6.11 Anonimowy 0 Comments

W piątek, 1 lipca o godzinie 12.00, na terminalu promowym w Gdyni odbędzie się uroczystość nadania nazwy nowemu statkowi Stena Spirit. Rolę matki chrzestnej statku przyjęła pochodząca z Gdyni aktorka, Anna Przybylska!


 Nazwa „Stena Spirit” została wyłoniona w ogólnopolskim konkursie, na który przesłano aż 14 000 propozycji! Nowa jednostka od końca czerwca będzie pływać na linii Gdynia – Karlskrona.


Tego typu uroczystości są najczęściej imprezami zamkniętymi, ale Stena Line postanowiła zaprosić na to wydarzenie mieszkańców Trójmiasta oraz turystów. Tego jednego dnia nowa jednostka Stena Spirit otworzy pokłady dla każdego chętnego – bezpłatnie. W godzinach 10:00 – 18:00 wszyscy będą mieli okazję zwiedzić statek, dowiedzieć się więcej o Szwecji, rejsach i samym podróżowaniu promem oraz skorzystać z licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych.


Stena Line po raz pierwszy zorganizuje bezpłatne zwiedzanie promu na terminalu przy ulicy Kwiatkowskiego 60 w Gdyni ponieważ, skwer Kościuszki nie pomieściłby tak dużego statku. Będzie to pierwszy Dzień Otwarty Stena Line. Goście będą mogli zobaczyć zarówno nowy, wielki statek Stena Spirit, jak i miejsce, z którego codziennie odpływa. Przy okazji będzie można poznać „od kuchni” pracę załogi (zarówno statku, jak i terminalu). Warto skorzystać i zobaczyć wszystkie przestrzenie statku; również te na co dzień zamknięte dla pasażerów - na przykład mostek kapitański.


Czytaj też


Anna Przybylska została matką chrzestną promu

0 comments: