Aktualności

Zniżki na Okęciu

28.5.11 Anonimowy 0 Comments

rozpoczynający zagraniczną wycieczkę na Lotnisku Chopina mogą korzystać ze zniżek nawet do 20 proc. w wybranych sklepach i restauracjach zlokalizowanych na terenie warszawskiego portu.


 Już po raz drugi Lotnisko Chopina oferuje pakiet atrakcyjnych zniżek na zakupy i usługi dla pasażerów wybierających się lotami czarterowymi na zagraniczne wycieczki. Do końca  2011 roku wszystkie osoby, które wykupiły wycieczki organizowane przez Itakę, Ecco Holiday i Rainbow Tours i rozpoczynają podróż w warszawskim porcie, mogą taniej kupować w wybranych sklepach i punktach gastronomicznych na lotnisku.


Aby skorzystać ze zniżki należy przedstawić w kasie sklepu lub punktu gastronomicznego, specjalny kupon rabatowy, który można otrzymać w biurze touroperatora lub wydrukować ze strony internetowej www.lotnisko-chopina.pl. Na każdym kuponie widnieje informacja o wysokości zniżki oraz miejscu jego realizacji.


Do realizacji  kuponów rabatowych uprawnieni są wyłącznie pasażerowie korzystający z usług lotniczej czarterowej turystyki wyjazdowej zapewnianych przez touroperatorów  uczestniczących w programie. Kupony rabatowe można realizować w dniu wylotu w lokalach handlowych i gastronomicznych zlokalizowanych na terenie  Lotniska Chopina.


Warunkiem skorzystania z programu rabatowego jest okazanie przez pasażera w punkcie handlowym lub usługowym kuponu rabatowego wraz z biletem lotniczym wystawionym przez biuro podróży.


- Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zaoferować naszym klientom wartość dodaną do naszych standardowych usług. W ubiegłym roku akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem i dlatego postanowiliśmy ją powtórzyć – mówi Piotr Nalej, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina.


Trwają rozmowy z kolejnymi touroperatorami, którzy wyrazili  zainteresowanie włączeniem do swojej oferty pakietu zniżek na zakupy na Lotnisku Chopina.


Fot. Marta Legieć

0 comments: