czterogwiazdkowy hotel,

Hotel Aries & Spa - nowy, czterogwiazdkowy hotel w Zakopanem!

26.11.14 Anonimowy 2 Comments

Alpejski styl i standard, polska gościnność i do tego wyśmienita kuchnia. Wyżyny hotelarstwa. Przekona się o tym każdy, kto odwiedzi czterogwiazdkowy Hotel Aries & Spa Zakopanem, który 1 grudnia 2014 roku zostanie otwarty dla gości.


Hotel Aries

To obiekt nowoczesny, ale z tradycjami i historią. Inwestorzy szczególnie zadbali o jego architekturę, wystrój wnętrz i udogodnienia dla gości. Dzięki temu powstał hotel dla rodzin i dla biznesu. Wyjątkowe miejsce w samym sercu Zakopanego, z bajecznym widokiem na Tatry. Jego dodatkowe atuty to: basen termalny, największe jacuzzi pod Giewontem, strefa wellnes z gabinetami Dr Irena Eris Beauty Partner, doskonale wyposażone centrum konferencyjne, restauracja Halka i Park Rzeźb.

Aries Hotel & Spa mieści się w samym centrum Zakopanego, nieopodal Krupówek. Dzięki gruntownej i starannej renowacji, w miejscu legendarnego Domu Turysty – kojarzącego się od lat ze sztuką i przyjemnością wypoczynku w stolicy Tatr – powstał obiekt na poziomie alpejskich hoteli. Udało się w nim połączyć architekturę lokalną i barwną historię tego miejsca z nowoczesnością i elegancją. W wystroju wszystkich 99 pokoi  i apartamentów, architekci postawili na niebanalną mieszankę ciepła lokalnych wnętrz, nowoczesnej technologii, ręcznie malowanych sufitów oraz uroczych zakopiańskich widoków.

Hotel AriesWarto wiedzieć
Inwestorem jest Platan Group z Warszawy.

 • Sale konferencyjne są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt

 • Internet w pokojach i pomieszczeniach ogólnodostępnych

 • Recepcjoniści posługują się biegle kilkoma językami

 • Dostawa codziennej prasy

 • Centrum odnowy biologicznej i fitness club

 • Specjalne menu dla dzieci

 • ARIES Sport Concierge z indywidualnie przygotowaną ofertą dla miłośników czynnego wypoczynku w górach

 • Profesjonalni instruktorzy Akademii Kusznierewicza zaplanują wszelkie aktywności, o jakich tylko zamarzysz

 • Wypożyczalnia rowerów i nart

 • DR IRENA ERIS – Beauty Partner hotelu zapewnia bogatą ofertę  zabiegów kosmetycznych.

Restauracja Halka – tu menu łączy w sobie wszystko co najlepsze z kuchni polskiej i tradycji lokalnej – “doprawione” włoskimi akcentami. Autorskie dania szefa kuchni, oparte na sezonowych produktach są po prostu pyszne i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na lunch, biznesowe spotkanie, jak i na romantyczną kolację. Wystrój wyróżniają drewniane detale stylowej dekoracji, m.in. rzeźbione parzenice. Na szczególną uwagę zasługuje nowy koncept gastronomiczny Lava & Burger, oferujący modne dania w nowoczesnej i niezobowiązującej formie.

Park Rzeźb – to oryginalna przestrzeń, która nawiązuje do  przeszłości tego miejsca – przez dziesięciolecia związanego ze sztuką.
Do współpracy została zaproszona wybitna artystka Monika Osiecka biorąca często udział w europejskich sympozjach, której rzeźby w dużej, ogrodowej skali – wykonane z brązu i/lub marmuru – zdobią patio i wnętrze hotelu. Idea nawiązuje do międzynarodowej tradycji Parku Rzeźb, jakie można zobaczyć m.in. w Fundacji Gianadda w szwajcarskim Martigny czy Fundacji Maeght w Saint Paul de Vence w Prowansji. Prace Moniki Osieckiej można nie tylko podziwiać, a także kupować.

W Parku Rzeźb znajdują się następujące prace Artystki:
1.“Wrzeciono. Dwa elementy” – rzeźba ze słynnego belgijskiego Petit Granit, wykonana podczas Międzynarodowego Sympozjum Rzeźby w Sprimont w Belgii.
2.“Ola” –  zainspirowana  zdjęciem znanego amerykańskiego fotografa Edwarda Westona z lat 30. ubiegłego wieku.
3.“Balet Akt”. Pozowała primabalerina Warszawskiego Baletu Narodowego.
4. “Balet Akt III”. Szkic do rzeźby w skali 1:1. Praca została wykonana z pamięci, bez modelki.
5. “Para”. Akt podwójny z brązu, wielkość naturalna.
6. “Balet Akt IV” – ostatnia  rzeźba z serii baletowej, na podstawie zagadkowego zdjęcia znalezionego w internecie

Wszystkie rzeźby zostały odlane w Zakopanem, w odlewni Tomasza Rossa, Droga do Rojów 11.

ARIES Hotel & SPA

 • ul. M. Zaruskiego 5 (tuż przy Krupówkach)

 • 34-500 Zakopane

 • www.hotelaries.pl

 • Biuro sprzedaży:
 Platan Hotels & Resorts, ul. Poleczki 23, 02-822 Warszawa

2 komentarze: