wszystko

Wiosenna metamorfoza … na Dzień Kobiet

8.3.12 Anonimowy 0 Comments

i swoich potrzebach. W tym szczególnym dniu obchodzonym z myślą o kobietach, Stena Line proponuje rejs, który daje możliwość spędzenia czasu tak, jak sobie tylko wymarzysz. Rejs stworzony przez kobiety dla kobiet. Początek marca może stać się początkiem zmian na lepsze.Stena Line specjalnie z myślą o kobietach i zbliżającym się Dniu Kobiet organizuje rejs z cyklu „Kobiety na morzu”. W dniach 10-11 marca, prom Stena Spirit stanie się miejscem, w którym najważniejsze będą kobiety i ich potrzeby. Podczas całodniowych warsztatów stylista zaprezentuje najnowsze trendy w modzie, a wizażysta pokaże, jak krok po kroku wykonać szybki i efektowny makijaż – wszystko to w andaluzyjskich rytmach flamenco, którego naukę poprowadzi profesjonalny trener tańca. Gorąca muzyka i znakomite drinki sprawią, że zimowa chandra odejdzie w niepamięć. To czas zabawy, odpoczynku i snucia nowych planów na przyszłość.


Na promie Stena Spirit znajduje się Pure Nordic SPA – salon odnowy biologicznej z przepięknym widokiem na morze. Sauny, gorące kąpiele i aromatyczne prysznice wrażeń oraz wachlarz egzotycznych zabiegów i masaży pozwolą odzyskać równowagę ducha i ciała. Jedną ze specjalności Pure Nordic SPA jest masaż owocowy. To orzeźwiający, relaksacyjny masaż całego ciała z użyciem olejków cytrusowych. Zabieg wspomagany owocowymi stemplami. Energia tego zabiegu aktywizuje przemianę materii, usuwa blokady energetyczne, podnosi aktywność i siły witalne, przywracając harmonię ciała i umysłu.


Wśród atrakcji promu Stena Spirit znajdują się także: C-View Bar – klub nocny z dyskoteką i ze znakomitym barem, Riva Bar – bar w kształcie łodzi z lat 50tych, z wyborem drinków i włoskich przekąsek oraz Barista Coffee House – najprawdziwsza kawiarnia na środku Bałtyku. Na pokładzie znajdują się również 3 restauracje serwujące najwspanialsze dania z różnych zakątków świata. Kobiety pragnące wyruszyć na małe zakupy mogą udać się do pokładowego sklepu, w którym perfumy kosztują nawet 30 proc. mniej niż na lądzie.


Już starożytni Rzymianie…


Za pierwowzór Dnia Kobiet przyjąć można obchodzone w starożytnym Rzymie Matronalia. Było to święto przypadające na pierwszy tydzień marca, związane z początkiem nowego
roku, macierzyństwem i płodnością. Z okazji tego święta mężowie obdarowywali swoje
żony prezentami i spełniali ich życzenia. W 1910 roku w Kopenhadze ustanowiono
Międzynarodowy Dzień Kobiet, który miał służyć krzewieniu idei praw kobiet – obecnie jest oficjalnym świętem w 28 krajach. W samej Szwecji Dzień Kobiet jest obchodzony niezbyt hucznie. Wynika to m.in. z faktu, że Szwecja jest najbardziej równouprawnionym państwem świata, a niemal połowa parlamentarzystów szwedzkich to kobiety. Tam każdy dzień jest Dniem Kobiet.


Kobiety na morzu to weekendowy, 24-godzinny rejs po Bałtyku, z całą nocą tańca i całym dniem wypełnionym specjalnymi warsztatami dla kobiet. W cenie od 159 zł na osobę: drink powitalny, rozrywka, miejsce w kabinie 2-os. z łazienką, udział w warsztatach.


Wypłynięcie: 10.03.12 | godz. 21:00


Czytaj też


Anna Przybylska została matką chrzestną promu


Anna Przybylska zostanie matką chrzestną

0 komentarze: