András Radó,

Wizz Air z prestiżową nagrodą World Travel Award

2.10.23 mm 0 Comments

Linia Wizz Air zwyciężyła w 30. edycji World Travel Awards w kategorii „Wiodąca europejska niskokosztowa linia lotnicza 2023”. Przewoźnik został doceniony za niezachwiane zaangażowanie w zapewnianie światowej klasy obsługi klienta i pionierskie praktyki w zakresie zrównoważonego lotnictwa.


World Travel Awards nagradzają doskonałości i innowacje w branży turystycznej. To wyróżnienie umacnia pozycję Wizz Air jako światowego lidera, którego celem jest obsługa pasażerów z niezrównaną jakością i dbaniem o środowisko.

Odbierając nagrodę w Batumi, András Radó, starszy menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, powiedział: „Jesteśmy zaszczyceni, że jury wybrało Wizz Air do tej prestiżowej nagrody. Potwierdza to wiarę, że nasze zaangażowanie w obsługę klienta na wysokim poziomie i zrównoważone loty to właściwa droga. To wyróżnienie stanowi świadectwo poświęcenia naszego ciężko pracującego zespołu i lojalności naszych pasażerów”.

Wizz Air konsekwentnie udowadnia swoje zaangażowanie w podnoszenie poprzeczki w obsłudze klienta, oferując bezproblemową i przyjemną podróż swoim pasażerom (ponad 45 milionom pasażerów tylko w zeszłym roku). Zaangażowanie linii w zrównoważony rozwój znajduje odzwierciedlenie w takich inicjatywach, jak paliwooszczędne samoloty, inwestycje w zrównoważone paliwo lotnicze, różnorodność w WIZZ, obejmująca 100 różnych narodowości, oraz silny nacisk na ograniczanie wpływu na środowisko poprzez ciągłe zmniejszanie i tak już wiodącej w branży intensywności emisji CO2 i wprowadzenie zmian na pokładach 185 samolotów w ramach strategii zrównoważonego rozwoju, m.in. przejście na sztućce biodegradowalne, zastosowanie skórzanych foteli pochodzących z recyklingu, zastąpienie wszystkich drukowanych materiałów dla pilotów urządzeniami elektronicznymi

Wraz z rozwojem branży lotniczej Wizz Air niezachwianie realizuje swoją misję zapewniania podróżnym wyjątkowej obsługi. Nagroda World Travel Award jest symbolem zaangażowania linii w postępowanie właściwe zarówno dla pasażerów, jak i środowiska.


[1] Według CAPA – Center for Aviation Awards for Excellence 2022

0 comments: