Informacje,

Do Karlskrony FlixBusem i Stena Line

14.8.23 mm 0 Comments

Stena Line rozpoczęła współpracę z FlixBus przy uruchomieniu bezpośredniego połączenia autobusowego z Polski do Norwegii, z przeprawą promem z Gdyni do Karlskrony.

fot. materiały prasowe

Linia autobusowa N1202, otwarta przez FlixBus, łączy południowe i centralne miasta Polski, takie jak Kraków, Katowice, Łódź, Toruń i Gdynia, z Karlskroną w Szwecji za pośrednictwem połączenia promowego obsługiwanego przez Stena Line. Trasa obejmuje również przystanki w szwedzkich miastach Växjö, Värnamo, Jönköping, Borås i Göteborg, z zakończeniem kursu w stolicy Norwegii - Oslo. Pasażerowie mają możliwość komfortowego i bezpiecznego przepłynięcia Morza Bałtyckiego, ponieważ w cenie biletu autobusowego uwzględniono przejazd promem z miejscem noclegowym w kabinie z łazienką. Dodatkowo, autobusem i promem można przewieźć także rowery.
- Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z FlixBus przy opracowaniu tego połączenia. Mamy nadzieję, że inicjatywa FlixBus spotka się z zainteresowaniem podróżnych, co da jej możliwość rozwoju - mówi Pedro Canchaya, Travel Commercial Manager na region Morza Bałtyckiego w Stena Line.

Dzięki współpracy z Stena Line, FlixBus oferuje możliwość łatwej i zrównoważonej podróży z Polski bezpośrednio do krajów skandynawskich – przez Bałtyk, do Szwecji i Norwegii. Linia będzie działać przez cały rok, siedem dni w tygodniu, w obie strony.

0 comments: