Dubaj,

Dubaj ma pierwszy multisensoryczny park rozrywki nowej generacji

16.1.23 mm 0 Comments

Pierwszy multisensoryczny park rozrywki nowej generacji, jaki otwarto w Dubaju, oferuje 12 w pełni interaktywnych stref na powierzchni prawie 4000 metrów kwadratowych. Park znajduje się na terenie WAFI City Mall.

 

Wyobraź sobie, że na drodze do odkrycia Dubaju zbaczasz z trasy i udajesz się do pełnego tajemnic wszechświata. W grudniu 2022 roku sen ten stał się rzeczywistością – AYA, pierwszy multisensoryczny park rozrywki nowej generacji został otwarty w WAFI City. 

Park zachwyci spragnionych wrażeń i chętnych do przekroczenia progu niezwykłego wszechświata dynamicznych i interaktywnych doznań, dostępnych tu w 12 strefach tematycznych.

Można się tu bawić, relaksować i śnić na jawie dzięki obserwatoriom wypełnionym milionem gwiazd, ogrodom kwitnącego światła oraz basenom i rzekom mieniącym się kolorami, które imitują efekt burzy i dostarczają niesamowitych wrażeń.
 
Czytaj również

Dubaj, miasto przyszłości będące liderem w rozwoju technologicznym, został wybrany jako miejsce otwarcia pierwszego tego typu parku rozrywki. HyperSpace planuje otwarcie kolejnych parków w Emiratach i innych dużych miastach świata.

AYA sprawia, że goście pozostawią prawdziwy świat za progiem i oddadzą się tworzeniu wspomnień o przyszłości w samym środku tętniącego życiem i kolorami wszechświata. Ta przełomowa podróż rozpoczyna się od wejścia w świat Aurory, za którą znajdują się strefy Source, Drift, Outland i Pool. Podniebne gwiazdozbiory, zbiorniki wodne, bujne wzgórza i wodospady w strefach River, Falls, Celestia, Flora, Tides i Harmonia stanowią wisienkę na torcie tych spektakularnych wrażeń.

W trakcie wędrówki odwiedzający AYA będą mieli okazję zatańczyć z awatarami i nawiązać kontakt z wygenerowanymi postaciami w ramach całkowicie pochłaniającego doświadczenia w miejscu, którego próżno szukać w znanym nam wszechświecie.

AYA, uruchomiona została przez działającą w branży rozrywek przyszłości (Future Forward Entertainment) firmę HyperSpace, która zajmuje się budowaniem i zarządzaniem parkami cyfrowej rozrywki.

0 comments: