Alicja Wójcik-Gołębiowska,

Do końca marca Ryanair wyprzedaje bilety na trasach krajowych

28.1.23 mm 0 Comments

Ryanair wyprzedaje bilety na popularnych trasach krajowych. Promocja obejmuje bilety na loty do końca marca 2023 roku. 

Planując zimowe wakacje czy spontaniczny city-break, zamiast długiej i coraz droższej podróży pociągiem, lepiej zdecydować się na jedną z niskich taryf Ryanair i odwiedzić przyjaciół lub rodzinę w Polsce już od 65 zł.


Wybierz spośród pięciu krajowych tras objętych promocją i odwiedź Gdańsk, gdzie można odpocząć na wybrzeżu, wypełnionym wspaniałym jedzeniem i malowniczymi widokami lub Szczecin, ze słynnym Zamkiem Książąt Pomorskich i Wałami Chrobrego. We Wrocławiu zapoluj na krasnale i podziwiaj piękną architekturę, a w Krakowie zwiedź Wawel i spotkaj się ze Smokiem Wawelskim. W Poznaniu przespaceruj się Traktem Królewsko-Cesarskim a w Lublinie przejdź Podziemną Trasę Lubelską. To oczywiście tylko przykłady wielu atrakcji oferowanych przez te zachwycające miasta.
 

TRASY

LICZBA LOTÓW TYGODNIOWO

            Gdańsk – Kraków

2

            Gdańsk – Lublin

2

Gdańsk – Wrocław

3

            Kraków – Poznań

3

            Kraków – Szczecin

2

 
- Tegoroczne ferie zimowe to świetna okazja na wspólny wypad z rodziną czy przyjaciółmi i odwiedzenie jednego z naszych pięknych, rodzimych miast. Ponieważ ceny biletów kolejowych wciąż rosną, zachęcam do odkrywania lokalnych perełek Lublina, Poznania, Wrocławia, Szczecina oraz Krakowa. Bilety w cenie 65 zł są już dostępne na stronie Ryanair. Promocja obejmuje loty od 26 stycznia aż do końca marca - podkreśla Alicja Wójcik-Gołębiowska, Country Manger CEE & Baltics Ryanair.

 

0 comments: