Emirates,

Emirates Group szuka specjalistów IT w Polsce

7.11.22 mm 0 Comments

Na specjalistów IT w Polsce czeka niepowtarzalna okazja do rozwoju swojej kariery w Emirates. Emirates Group zaprasza do dołączenia do procesu rekrutacji. W skład Grupy wchodzą linie Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze na świecie, oraz dnata, wiodący globalny dostawca usług lotniczych i turystycznych.

 
W nadchodzących miesiącach Grupa planuje zatrudnić ponad 800 specjalistów IT na różnych stanowiskach w obszarach inżynierii oprogramowania, DevOps, chmury hybrydowej, agile delivery, technicznego zarządzania produktami, cyfrowego miejsca pracy, cyberbezpieczeństwa, architektury IT, przy innowacjach i zarządzaniu usługami.
Grupa rozpocznie rekrutację w Krakowie sesją informacyjną w dniu 29 listopada. Aby dostać się na spotkanie i poznać specjalistów IT Grupy oraz zespół rekrutacyjny, należy zarejestrować się tutaj.

- Dubaj należy do 10 największych miast na świecie, w których eksperci technologiczni pracują nad innowacjami i rozwojem aplikacji przyszłości. Jako globalne linie lotnicze nieustannie pracujemy and rozwojem produktów i wydajnością naszych operacji. Inwestujemy, by wykorzystać technologiczną ewolucję i podnosić kwalifikacje naszych pracowników. Prowadzimy wiele ekscytujących projektów, które kształtują nasze codzienne procesy i działania. Wiemy, że są one podstawą wymarzonej pracy dla specjalistów z branży technologicznej – powiedział Adel Al Redha, dyrektor operacyjny Emirates.

- Pracując dla Emirates, pracujesz dla najlepszych linii lotniczych na świecie i możesz zobaczyć jak Twoja praca wpływa na interakcje z klientami: bezpośrednio lub wirtualnie, na ziemi  lub w powietrzu. To naprawdę niezwykłe doświadczenie – powiedział Paweł Szymon Mazurkiewicz, Agile Delivery Manager w Emirates Group.

Projekty

Zespół IT Grupy zazwyczaj pracuje nad projektami B2C, B2B, funkcjami wsparcia i operacjami dla ponad 40 marek i firm w Dubaju i na całym świecie.
Niektóre z projektów zrealizowanych przez zespół IT obejmują prace nad wprowadzeniem na sprzedaż produktu klasy ekonomicznej premium Emirates, optymalizację cateringu przy użyciu modeli AI, wykorzystanie danych biometrycznych podczas odprawy czy umożliwienie samoobsługowego nadania bagażu, a także zarządzanie ładunkami przez systemy dnata.

- Osobiście wspieram duże programy transformacyjne. Miałem przywilej zarządzać dostarczaniem złożonych, strategicznych rozwiązań IT przy zmianach biznesowych w programach lojalnościowych Skywards i Business Rewards. Brałem udział w budowaniu platformy i komponentów systemu obejmującego różne technologie, w tym integrację systemów wewnętrznych i zewnętrznych – dodał Paweł Szymon Mazurkiewicz.

Specjaliści IT mają możliwość wprowadzania zaawansowanych technologii i najnowszych aplikacji do operacji lotniczych. Uczestniczą w opracowywaniu przyjaznych dla użytkownika interfejsów, wykorzystując przy tym pogłębioną analizę danych oraz wdrażają uczenie maszynowe i robotykę we współpracy z liderami branży.

- Od ponad czterech lat pracuję jako Android Developer w Emirates Group. W tym czasie mój zespół dostarczył wiele nowych lub też ulepszył istniejące funkcje w aplikacji Emirates. Moja praca w dużej mierze skupia się na wprowadzaniu nowych rozwiązań do projektu, a przepisywania istniejących już modułów lub modyfikowania starszego kodu jest znacznie mniej.

- To, co najbardziej cenię w moim zespole, to poczucie sprawczości i współwłasności oraz to, że jesteśmy zachęcani do poszukiwania i wdrażania usprawnień w kodzie źródłowym – powiedział Rafał Mańka, Android Developer.

Narzędzia i technologie

Niektóre spośród zaawansowanych narzędzi i technologii dostępnych dla zespołu IT obejmują: usługi w chmurze, mikrousługi, zarządzanie API, event streaming, robotykę, DevOps, biometrię (w tym rozpoznawanie twarzy), tworzenie aplikacji internetowych oraz natywnych dla urządzeń mobilnych, a także nowoczesne języki programowania, w tym ReactJS, full stack Java, .NET i Python.

Szkolenia i rozwój

Szkolenia obejmują kursy z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi, technologii czy metodyki Agile, które pomagają w rozwijaniu kompetencji. Emirates Group umożliwia też naukę poprzez e-learning i wspiera kobiety w obszarze technologii. Uzupełnieniem są sesje wymiany wiedzy, rozmowy, hackathony, codefesty i bootcampy.
Specjaliści IT mogą również być częścią prężnie działającej społeczności programistów, hubu IT,  akademii technologicznej, forum cyberbezpieczeństwa, a nawet forum poświęconego data science.

0 comments: