Emirates,

Emirates | Elżbieta II, Elvis Presley i The Beatles w systemie rozrywki pokładowej

4.10.22 mm 0 Comments

Elżbieta II, Elvis Presley i The Beatles, to ikony, które można zobaczyć w systemie rozrywki pokładowej ice na pokładach samolotów Emirates. Pasażerowie linii mogą teraz oglądać wiele znanych dokumentów i filmów z udziałem kultowych postaci, które ukształtowały kulturę i historię XX wieku.

Platforma ice obchodzi 17. rocznicę przyznania tytułu Skytrax World Airline Awards dla „Najlepszej rozrywki pokładowej na świecie”. W ofercie ice znajdują się ekskluzywne, zupełnie nowe filmy, takie jak wzruszający hołd złożony królowej Elżbiecie II: Elizabeth: A Portrait in Parts. To materiał opowiadający o 70 latach z życia królowej, najdłużej panującej brytyjskiej monarchini; kobiety, która najdłużej w historii pozostawała głową państwa.

Pasażerowie mogą również obejrzeć uznany przez krytyków film z 2022 roku – Elvis, biograficzny dramat muzyczny w reżyserii Baza Luhrmanna. Prawdziwi fani Elvisa Presleya mają okazję przyjrzeć się jego niezwykłej muzycznej karierze dzięki Elvis Spotlight Collection, zawierającej 6 klasycznych filmów: Jailhouse Rock (1957), It Happened at the World's Fair (1963), Viva Las Vegas! (1964), Tickle Me (1965), Speedway (1968) oraz Live a Little, Love a Little (1968). Kolejne dwa filmy dokumentalne o gwieździe rock and rolla, w tym Making the Movies Special – Elvis + Music in Films i Classic Albums: Elvis Presley również są dostępne w ice.

Fani muzyki mogą przyjrzeć się jednemu z najbardziej wpływowych zespołów na świecie, brytyjskiemu The Beatles, w nowym filmie dokumentalnym The Beatles and India. Film jest wyjątkową kroniką romansu między The Beatles i Indiami, zawierającą rzadkie materiały archiwalne, fotografie, relacje naocznych świadków. To także komentarze ekspertów na temat kontrastu między sposobem życia celebrytów z Zachodu Europy, a szukaniem przez nich duchowości w Indiach, co miało wpływ na kreatywną wizję wielu piosenek zespołu.

Miłośnikom akcji spodoba się nowy dokument zatytułowany Val, który analizuje życie, karierę i zmagania ze zdrowiem hollywoodzkiej gwiazdy Vala Kilmera, w ice dostępne są filmy Top Gun Maverick z 2022 roku i oryginalny Top Gun (1986) z udziałem aktora.

W 2022 roku najczęściej oglądanymi gatunkami przez pasażerów Emirates w ramach systemu rozrywki pokładowej ice były filmy dokumentalne, filmy akcji, thrillery i komedie. Do najczęściej oglądanych filmów w tym roku należą Spider-Man: No Way Home, najnowszy film o Jamesie Bondzie Nie czas umierać oraz nagrodzony Oscarem King Richard z Willem Smithem. Do najpopularniejszych filmów familijnych należą Boss Baby: Family Business, Encanto i Sing 2.

Linie Emirates dodają co miesiąc setki filmów, programów telewizyjnych, podcastów i kanałów muzycznych do swojej obszernej biblioteki rozrywki. Aktualnie dostępne są w jej ramach: Minions: The Rise of Gru, Where the Crawdads Sing, Father of the Bride (2022), The Black Phone, James Webb: The $10 Billion Space Telescope oraz nagrodzony Emmy 2022 Hacks: sezon 1 i 2.

Pasażerowie podczas lotu Emirates mogą uzyskać dostęp do światowej klasy biblioteki obejmującej ponad 45 filmów nagrodzonych Oscarem®, 5000 kanałów z rozrywką na żądanie, ponad 1500 filmów i 1500 godzin programów telewizyjnych, a także do oferty muzyki, podcastów i audiobooków w 40 językach, 5 kanałów telewizji na żywo, w tym wiadomości z BBC, CNN i Sky News Arabia oraz dwóch kanałów z relacjami sportowymi na żywo - Sport 24 i Sport 24 Extra.

Pasażerowie mogą dokonać wyborów jeszcze przed lotem, przeglądając i wstępnie wybierając filmy lub programy telewizyjne w aplikacji Emirates. W momencie wejścia na pokład samolotu można je zsynchronizować z systemem rozrywki pokładowej ice.

0 comments: