Business Traveller Middle East,

Emirates „najlepszymi liniami na świecie” podczas Business Traveller Middle East

13.5.22 mm 0 Comments

Linie Emirates po raz dziewiąty z rzędu zostały wybrane „Najlepszymi Liniami na Świecie” podczas rozdania nagród Business Traveller Middle East. 

W trakcie ceremonii, na której pojawiły się najważniejsze osoby z sektora turystycznego, linie Emirates zdobyły laury także w trzech innych kategoriach, tzn. „Najlepsza Klasa Premium Economy", „Najlepsza Klasa Economy " i „Najlepszy Program Frequent Flyer".


Zdobyte nagrody stanowią wyraz uznania dla zaangażowania linii Emirates w spełnianie swojej obietnicy „Fyly Better” dzięki wielomiliardowym inwestycjom w inicjatywy poprawiające komfort pasażerów, w produkty i usługi zarówno w powietrzu jak i na ziemi w roku, w którym branża zaczęła się odbudowywać. Chociaż wiele innych firm wprowadziło cięcia, linie Emirates nadal wprowadzały nowe oferty i usprawnienia, co dało im strategiczną przewagę, aby móc nadal wyróżniać się doskonałym doświadczeniem, jakie oferują pasażerom od momentu zarezerwowania lotu do wejścia na pokład.

Zaledwie rok po swoim debiucie, klasa Premium Economy linii Emirates pokazała, że nie ma sobie równych i stała się niezwykle popularna wśród pasażerów dzięki fotelom o szerokości 50 cm, ponad metrowej przestrzeni na nogi, możliwości odchylenia fotela o 20 cm i delikatnemu skórzanemu wykończeniu, zagłówkom, które można ustawić w 6 pozycjach, wygodnemu podnóżkowi i luksusowym drewnianym panelom, inspirowanym rozwiązaniami stosowanymi w Klasie Business.

Aby więcej pasażerów mogło skorzystać z tej klasy na większej liczbie tras, linie Emirates rozpoczną swój program modernizacyjny w listopadzie, aby wprowadzić klasę Premium Economy w 67 maszynach A380s i 53 Boeingach 777s. Pod zakończeniu programu, linie Emirates będą posiadały 126 samolotów z klasą Premium Economy, a także najnowsze wyposażenie w pozostałych klasach.

W ciągu ostatniego roku linie Emirates rozpoczęły także kilka nowych inicjatyw skierowanych do swoich klientów, włączając w to przyspieszenie i rozbudowanie rozwiązań cyfrowych, dzięki których podróż staje się jeszcze bardziej bezproblemowa przy wykorzystaniu biometrycznych i bezkontaktowych bramek w Dubaju.

Emirates Skywards, program lojalnościowy linii Emirates i flydubai ma ponad 29 milionów członków i nadal wiedzie prym w sektorze, dzięki ofertom światowej klasy, dostarczającym użytkownikom więcej możliwości wydawania zarobionych mil na różnego rodzaju korzyści i przywileje. Członkowie programu mogą zbierać mile u tak różnorodnych partnerów jak linie lotnicze, hotele, wypożyczalnie samochodów, marki związane z branża finansową, wakacyjną czy lifestylową, mogą także brać udział w wydarzeniach sportowych i kulturalnych i przeżywać doświadczenia, „których nie można kupić za pieniądze”. W ciągu zeszłego roku Emirates Skywards wprowadziło internetową platformę subskrypcyjną o nazwie „Skywards+" dającą członkom łatwy dostęp do spersonalizowanych nagród i przywilejów przez cały rok i pozwalającą im cieszyć się takimi korzyściami jak dodatkowe mile Skywards, dodatkowe mile Tier, zniżki na opcję podwyższania klasy lotu, dostęp do specjalnych poczekalni na lotniskach, preferencyjnych stawek dla mil Cash + i do wielu innych atrakcji.

0 comments: