Linie lotnicze,

Wizz Air świętuje we Wrocławiu

21.6.21 mm 0 Comments

Wizz Air świętuje dzisiaj na lotnisku we Wrocławiu jubileusz. Już 2 miliony pasażerów odleciało linią Wizz Air z Portu Lotniczego Wrocław. 2-milionowa pasażerka podróżowała z WIZZ z Wrocławia do Charkowa na Ukrainie.

Pierwszy lot z Wrocławia odbył się w 2006 roku i od tego czasu łącznie ponad 4 miliony pasażerów skorzystało z oferty Wizz Air z wrocławskiej siatki połączeń. 2 miliony pasażerów wyruszyło w podróż z WIZZ z Wrocławia i niemal 2 miliony pasażerów przyleciało do stolicy Dolnego Śląska korzystając z połączeń Wizz Air.

Obecnie, w ramach kampanii POWIEDZ TAK LETNIM WAKACJOM, oferta WIZZ została rozszerzona o kolejne atrakcyjne kierunki z Wrocławia, takie jak: Split w Chorwacji, Bourgas na Morzem Czarnym, Larnaka na Cyprze, Kutaisi w Gruzji, Bari we Włoszech, Odessa na Ukrainie i Reykjavik na Islandii i wiele więcej.
Bilety na wszystkie wakacyjne połączenia można zarezerwować już teraz na stronie wizzair.com lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
Wizz Air rozpoczął działalność w Polsce w 2004 roku. Od tego czasu linia stale rozwija siatkę połączeń i obecnie oferuje ponad 200 tras z dziesięciu polskich lotnisk. Wizz Air jest stale zaangażowany na polskim rynku jak również  wpływa na rozwój polskiej gospodarki i stymuluje rynek pracy w branży lotniczej i turystycznej.
Dodając WIZZ Flex do rezerwacji, pasażerowie mogą być pewni, że jeśli zmienią się okoliczności lub po prostu zechcą podróżować w innym terminie lub do innego miejsca docelowego, mogą zmienić rezerwację na dowolnie wybrany lot WIZZ.
Ponadto pasażerowie mogą korzystać z interaktywnej mapy planowania podróży, aby sprawdzić działające trasy i obowiązujące wytyczne dotyczące podróży do poszczególnych miejsc. Mapa oznaczona kolorami jest codziennie aktualizowana i przenosi użytkowników na stronę z informacjami o podróżach dla danego kraju, na której znajdują się odnośniki do witryn lokalnych władz, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie obowiązkowe formularze , które należy wypełnić przed podróżą.

- Niezmiernie nam miło świętować dziś wspólnie z przewoźnikiem Wizz Air powitanie jubileuszowego pasażera. Tym bardziej, że dzieje się to u progu wakacji, kiedy ruch na wrocławskim lotnisku nareszcie jest zauważalnie wzmożony. Bogata oferta połączeń na południe Europy, w tym m.in. do Splitu, Burgas, Larnaki czy do Bari przyciąga spragnionych wypoczynku mieszkańców Wrocławia i regionu - powiedział Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

- Dzisiaj z radością świetujemy ten wyjątkowy kamień milowy w Porcie Lotniczym Wrocław. Dotychczas ponad 2 mln pasażerów wyruszyło z Wrocławia z WIZZ. Z niesłabnącym zaangażowaniem będziemy rozwijać naszą współpracę z władzami Portu jak również ofertę dla osób podróżujących z Dolnego Śląska. Dzięki wdrożonym procedurom, pasażerowie mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas podróży z Wizz Air. Nasza polska załoga z uśmiechem powita Państwa na pokładach samolotów WIZZ! - powiedziała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


0 comments: