Linie lotnicze,

Lotnisko Orly | Salon biznesowy Air France

16.1.20 mm 0 Comments

Dla wygody klientów Air France, w porcie Orly otwarto nowy salon lotniskowy. Elegancki salon o powierzchni 720 metrów kwadratowych może gościć jednocześnie 120 podróżnych i oferuje bezpłatny wstęp pasażerom klasy biznes lotów międzykontynentalnych Air France i posiadaczom kart Flying Blue Elite. 


Lotnisko Orly salon lotniskowy, Paryż lotnisko Orly salon biznesowy, Orly Flying Blue Elite, Lotnisko Orly jak skorzystać z salonu biznesowego, Lotnisko Orly salon biznesowy opłata, Linie lotnicze,
Salon na lotnisku Orly
Pozostali goście mogą korzystać z usług tej eleganckiej poczekalni za opłatą.** Co przygotowano dla odwiedzających? Przede wszystkim miejsca do relaksu, z wygodnymi, obszernymi fotelami, które rozlokowano w różnych konfiguracjach – na otwartej przestrzeni, co sprzyja relacjom towarzyskim, jak i w kameralnych „alkowach” – preferowanych przez gości poszukujących prywatności i spokoju. Jak na francuski salon przystało, oferta barowo-gastronomiczna jest bogata. Na gości czeka bar z szampanem, urządzony w stylu piwniczki bar dedykowany winom, a także specjalny mobilny bar z rumem, który ma dać klientom przedsmak karaibskich koktajli, których niebawem spróbują w oryginale na wakacjach. Akcenty kreolskiej kuchni znajdziemy też w szerokiej ofercie dań i przekąsek. W salonie można też skorzystać między innymi z kabin prysznicowych, wygodnych miejsc do pracy i firmowego sklepu z akcesoriami podróżnymi.


**Za wstęp do poczekalni  (w ramach dostępności miejsc) można zapłacić podczas rezerwacji biletu, w kiosku samoobsługowym i w recepcji salonu, przez stronę i aplikację mobilną Air France.

0 comments: