Air France,

Air France | Grecja i Tunezja w nowej sietce przewoźnika

24.1.20 mm 0 Comments


Latem, samolotami francuskiej linii sezonowo polecimy do 5 nowych miejsc: do Salonik, na wyspy Dżerba , Mykonos i Santorini a także z Calvi do Brestu. Łącznie w 2020 roku Air France zaoferuje 16 nowych tras, w tym oczekiwane połączenie z Polski: Kraków-Paryż.


Francuskie linie lotnicze Air France ogłosiły, że w najbliższym sezonie letnim planują uruchomienie pięciu nowych sezonowych tras. W ofercie pojawią się trzy greckie kierunki: Saloniki (3 razy w tygodniu), Santorini (1 raz w tygodniu) i Mykonos (2 razy w tygodniu). Ponadto Air France poleci na tunezyjską wyspę Dżerba (4 razy w tygodniu). Do wszystkich wspomnianych nowych destynacji, loty będą odbywać się tylko w szczycie sezonu wakacyjnego – między 13 lipca a 30 sierpnia 2020, z wylotem z lotniska Charlesa de Gaulle’a w Paryżu. Tego lata klienci Air France będą mogli korzystać też z nowej trasy regionalnej we Francji - pomiędzy Brestem (Bretania), a Calvi (Korsyka). Połączenie będzie do dyspozycji podróżnych od 20 czerwca do 26 września b.r. Łącznie w sezonie letnim Air France poleci na 16 nowych trasach. Wśród nich jest długo oczekiwane połączenie między Krakowem a Paryżem, którego inauguracja odbędzie się 29 marca 2020. Loty będą odbywały się codziennie.

Air France planuje więcej połączeń do Grecji


Nowe sezonowe trasy Air France latem 2020


Santorini to jedna z najpiękniejszych wysp świata i prawdziwa wizytówka Grecji. Plątanina wąskich uliczek wśród białych domów i kościołów z niebieskimi kopułami, w połączeniu z błękitem wody i zachodami słońca tworzą niepowtarzaną paletę barw. Do tego fascynująca przeszłość i smaki greckiej kuchni, to mix, któremu nie można się oprzeć.

Dżerba, to tunezyjska wyspa na Morzu Śródziemnym, a jednocześnie prawdziwy orient, zaledwie krok od Europy. Przez cały rok kusi słoneczną pogodą, piaszczystą plażą i niepowtarzalnym klimatem zabytkowej mauretańskiej zabudowy.

Saloniki to drugie co do wielkości, tętniące życiem greckie miasto, gdzie krzyżują się dawne ślady kultury greckiej i bizantyjskiej. To też świetna baza wypadowa do zwiedzania północnej Grecji, która skrywa między innymi Meteory i Górę Olimp.

Mykonos to urokliwa grecka wyspa w archipelagu Cyklad, która słynie z życia nocnego, romantycznych plaż i gry kolorów. Kaskadowo rozlokowane na wzgórzach bielone domy, pomiędzy błękitnym niebem, a turkusowym Morzem Egejskim – to autentyczny obraz greckich wakacji.


0 comments: