Best Western Premier Hotel City Center,

Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu już otwarty

5.11.19 mm 0 Comments

Wrocławskie portfolio sieci Best Western poszerzyło się o czterogwiazdkowy Best Western Premier Hotel City Center. To kameralny, ośmiokondygnacyjny hotel, który z racji na lokalizację w centrum miasta (u zbiegu ul. Piłsudskiego i ul. Gwarnej), będzie dogodną bazą wypadową zarówno dla osób podróżujących w celach turystycznych, jak i służbowych.

 
Best Western Premier Hotel City Center, Best Western Premier Wrocław, hotel we Wrocławiu
Best Western Premier Wrocław


Stolica Dolnego Śląska to jedno z najchętniej wybieranych miast wśród turystów – zarówno tych z Polski, jak i z zagranicy. Wrocław zachwyca bogactwem zabytków, kultury i architektury - nie sposób się więc tu nudzić. 

- Cieszymy się, że stworzyliśmy nowe, wyjątkowe miejsce na mapie hotelowej Wrocławia – mówi Piotr Dziura, prezes spółki Gwarna Wrocław, odpowiedzialnej za budowę hotelu. - Już w fazie planowania, chcieliśmy zrealizować jedyny w swoim rodzaju obiekt nie tylko dla turystów, ale również dla mieszkańców miasta. Jesteśmy pewni, że dzięki współpracy z sieciami Dobry Hotel oraz Best Western, Best Western Premier City Center stanie się bardzo popularnym i cenionym przez gości hotelem.

Nowy hotel Best Western Premier City Center zlokalizowany tuż przy dworcu Wrocław Główny i nieopodal wrocławskiego Rynku, świetnie wpisuje się w to tętniące życiem miasto. Obiekt oferuje 64 jedno- i dwupoziomowe, nowocześnie urządzone pokoje, salę fitness, sauny suchą i parową oraz dwie sale konferencyjne, które pomieszczą ponad 100 osób.

 - Niewątpliwie mocną stroną nowego obiektu jest restauracja AleGwarno!, która jest kontynuacją wielowiekowej, kulinarnej tradycji Wrocławia. Już sama nazwa restauracji wskazuje, że chcemy oczarować gości nie tylko bogactwem smaków i aromatów kuchni europejskiej, ale także wyjątkową atmosferą i przyjazną obsługą – komentuje Prezes sieci Dobry Hotel, Leszek Mięczkowski. Mamy świadomość, że serdecznością i dużą dbałością o szczegóły tworzymy miejsce, do którego goście chętnie będą wracać na weekend, na lunch, kolację czy konferencję. Gościnny, otwarty i gwarny – taki ma być nasz nowy hotel - dodaje.

- Best Western Premier Hotel City Center we Wrocławiu to drugi obiekt, po Best Western Prima Hotel Wrocław, należący do naszej globalnej sieci w stolicy Dolnego Śląska. Hotel Best Western Premier City Center Wrocław zapewnia doskonałą lokalizację, najwyższą jakość usług i udogodnień, które doskonale spełniają potrzeby wymagających klientów odwiedzających miasto. Jesteśmy bardzo dumni z rozszerzenia naszej oferty na rynku wrocławskim i tym samym umocnienia naszej obecności w tym ważnym dla nas mieście – powiedziała Saija Kekkonen, Dyrektor Zarządzająca Best Western Hotels & Resorts na Finlandię, Kraje Bałtyckie, Polskę i Rosję.

0 comments: