co robić w Dubaju,

Dubai Parks and Resorts, czyli co robić w Dubaju

4.7.18 mm 0 Comments

 

Podróżni odwiedzający Dubaj zawsze znajdą coś dla siebie w tym tętniącym życiem mieście. Oprócz emocjonującej zabawy w parkach rozrywki, metropolia zapewnia słoneczną pogodę przez cały rok, światowej klasy sklepy i restauracje oraz piękne, piaszczyste plaże. Jest jeszcze coś. Linie Emirates nawiązały współpracę z Dubai Parks & Resorts, aby zaoferować swoim klientom specjalne, dodatkowe bonusy w dubajskich parkach rozrywki.

Dubai Parks and Resorts co robić w Dubaju, Emirates
Dubai Parks and Resorts

 

Pasażerowie Emirates będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty w Dubai Parks and Resorts - największym zintegrowany parku rozrywki w regionie - gdy kupią dwudniowy bilet, ważny we wszystkich czterech parkach, w tym MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai, LEGOLAND® Dubai i LEGOLAND® Water Park. Klienci posiadający ważną rezerwację Emirates mogą w prosty sposób zamówić bilety na dwudniowy pobyt w Dubai Parks and Resorts poprzez zakładkę "zarządzaj swoją rezerwacją" na emirates.com.

Klienci mogą wybrać się do któregokolwiek z czterech parków w ciągu dwóch dni – koszt biletu dla osoby dorosłej wynosi 495 AED, dla dziecka 435 AED. Dubai Parks and Resorts oferuje ponad 100 różnych kolejek górskich i atrakcji, jak również sklepy, restauracje i lokale rozrywkowe.

Ekskluzywna wejściówka od Emirates i Dubai Parks & Resorts zawiera specjalną opaskę na rękę RFID (identyfikacja wykorzystująca fale radiowe), która zapewnia klientom dodatkowe korzyści, takie jak:
  • Punkty o wartości 250 AED do wykorzystania w ciągu dwóch dni w restauracjach i stoiskach oferujących jedzenie oraz napoje na terenie parków oraz w cyfrowych fotobudkach.
  • 10% zniżki na wszystkie produkty w punktach sprzedaży na terenie parków rozrywki
  • Trzy przepustki Q-Fast dziennie, pozwalające na ominięcie kolejek w parkach MOTIONGATE™ Dubai, BOLLYWOOD PARKS™ Dubai oraz LEGOLAND® Dubai. Przepustkę można wykorzystać jednorazowo na wybranej kolejce górskiej.
  • 15% zniżki na wszystkie dania i napoje w Lapita Hotel – ośrodku w stylu polinezyjskim, który znajduje się na terenie parku.

0 comments: