czarter jachtów na Mazurach,

Babie Lato w Klubie Kamień na Mazurach

5.9.17 mm 0 Comments

Dokąd wybrać się w ciepły, jesienny weekend? Gdzie pojedziemy w tym roku na grzyby? Dwa lata temu pojawiło się nowe miejsce na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad Jeziorem Bełdany, w miejscowości Kamień – niedaleko Rucianego-Nidy.

Klub Mila Kamień to ośrodek wypoczynkowy na Mazurach, dedykowany dla par, rodzin z dziećmi, miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury oraz pasjonatów sportów wodnych. Miejsce eko, z duszą i możliwościami uprawiania wielu dyscyplin sportowych.

Na gości czeka 55 kompleksowo wyposażonych, drewnianych domków rodzinnych oraz 30 pokoi w domkach młodzieżowych. Dla amatorów caravaningu przygotowano 55 wydzielonych miejsc postojowych dla camperów i przyczep campingowych. Na terenie ośrodka znajdują się dwie restauracje: Bosmańska, w której można zjeść pyszne dania barowe i Kapitańska z daniami z grilla i najlepszą pizzą na Mazurach.

fot. Klub Mila Kamień

fot. Klub Mila Kamień

fot. Klub Mila Kamień


Do dyspozycji gości jest zadaszony taras z panoramicznym widokiem na jezioro, 2 sale konferencyjne, ekomarina z nowoczesną infrastrukturą portową, baza Akademii Mateusza Kusznierewicza, centrum sportów i rekreacji z wypożyczalnią sprzętu, basen rekreacyjny, a także plaża z prywatnym kąpieliskiem. Dzieci mogą się bawić na jednym z 3 placów zabaw na świeżym powietrzu, a młodzież i dorośli rozgrywać mecze piłki siatkowej lub plażowej na profesjonalnych boiskach. Jest również miejsce na ognisko i parking.
Dla klientów indywidualnych przygotowano pakiety pobytowe i weekendowe.

Jeśli kochasz polską jesień – pełną kolorów, słońca i świeżego powietrza – wybierz się na wrześniowy lub październikowy wypoczynek w Kamieniu. Za pobyt 3-dniowy w terminie od 1.09. do 15.10. zapłacimy od 160 zł za noc. Oferta dotyczy pobytu w pokoju hotelowym.
W dniach od 1.09. do 15.10. przy rezerwacji minimum 2 noclegów zapłacimy od 130 zł za noc.

Informacje
  • Śniadania płatne dodatkowo
  • parking – gratis
kontakt: kamien@klubmila.pl

fot. Klub Mila Kamień

fot. Klub Mila Kamień

fot. Klub Mila Kamień

fot. Klub Mila Kamień

fot. Klub Mila Kamień

fot. Klub Mila Kamień

0 comments: