atrakcje,

Słupsk zwycięzcą plebiscytu Kocham to Miasto – Miasto roku 2016!

8.12.16 mm 0 Comments

Słupsk został Miastem Roku 2016!  Słupsk zwyciężył w plebiscycie Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016, wspieranym przez firmę HRS. 


Słupsk zdobył 3742 głosy. Mieszkańcy i turyści mogli głosować na miasta, które najbardziej kochają, a uzasadniając swój wybór mieli dodatkowo szansę na zdobycie jednej z atrakcyjnych nagród. W plebiscycie brały udział wybrane miasta od 50 000 do 100 000 mieszkańców. Łącznie oddano ponad 21 783 głosy na wszystkie miasta. 

fot. Travelerdeluxe.pl


Wygraną Słupska mogą też tłumaczyć komentarze głosujących, którzy w uzasadnieniu swojego wyboru pisali o wyjątkowości, uroku, rozwoju miasta i wspaniałych ludziach mieszkających w Słupsku.

– Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 to plebiscyt, dzięki któremu mieszkańcy mogli przedstawić wszystkie zalety swoich miast i pokazać, dlaczego warto te miasta odwiedzać. Bardzo cieszy nas tak duże zaangażowanie i energia, z jaką lokalne społeczności podeszły do głosowania – mówi Anna Kinasiewicz, Content Manager firmy HRS.

Jak wypadły inne miasta w plebiscycie? Wyniki można sprawdzić na stronie
http://www.hrs.com/pl/projekty/miasto-roku/.

Dzięki plebiscytowi Kocham to Miasto – Miasto Roku 2016 Słupsk będzie mógł odkryć swoje atrakcje przed tysiącami turystów. Oprócz tytułu Miasta Roku 2016 miasto zyska bowiem wsparcie HRS, fundatora plebiscytu, w promocji regionu w kanałach związanych z marką.0 comments: