gdzie mieszka,

Justin Bieber przylatuje na koncert do Krakowa. Który hotel wybierze?

28.10.16 mm 1 Comments

Justin Bieber przylatuje do Polski. 11 listopada 2016 r. międzynarodowy supergwiazdor wystąpi w Krakowie! Gdzie będzie spał?

fot. facebook.com/JustinBieber


Koncert Justina Biebera w Krakowie to jedno z największych wydarzeń muzycznych na rodzimej scenie w 2016. Muzyk przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej "Purpose World Tour" promującej swój czwarty album.
Po koncercie w TAURON Arenie, jak można przypuszczać, zatrzyma się w jednym z krakowskich hoteli. Fani wciąż zastanawiają się, na jaki obiekt padnie. Część z nich, jak bywa w podobnych przypadkach, myśli o rezerwacji pokoju w tym samym obiekcie, w którym spędzi noc ich idol. Oczywiście spotkanie z bohaterem wieczoru, nawet jeśli się przebywa w tym samym budynku, nie należy do najłatwiejszych. Gwiazdy bowiem znają szereg sposobów na "bezszelestne" opuszczanie hoteli czy restauracji.

Wróćmy do pytania, gdzie zatrzyma się gwiazda? Na liście hotelowych faworytów znalazły się pięciogwiazdkowe:
  • * Sheraton w Krakowie - ulubiony obiekt wielu gwiazd
  • * The Bonerowski Palace - luksusowy hotel w samym centrum Krakowa
  • * Grand Hotel Kraków - prestiżowy hotel położony jest w odległości zaledwie 100 metrów od pięknego Rynku Głównego w Krakowie

1 komentarz:

  1. Pamiętam ten koncert! Udało mi się zdobyć na jego bilety tylko dlatego, że ktoś chciał się ich pozbyć i wystawił je na sprzedaż na jeden z portali ogłoszeniowych. Uwielbiam w ogóle jeździć na różnego rodzaju koncerty. Teraz w sezonie wakacyjnym organizowane jest wiele festiwali. Czasami ludzie na ostatni moment rezygnują i sprzedają bilety po niższych cenach, byle się ich pozbyć! :)

    OdpowiedzUsuń