Boeing 777X,

Emirates: system rozrywki pokładowej dla floty nowych Boeingów 777X

27.10.16 mm 0 Comments


Linie Emirates ogłosiły podpisanie umowy z firmą Thales na dostarczenie system rozrywki pokładowej Thales AVANT dla swojej floty Boeingów 777X. Przewoźnik i Thales wspólnie opracują i udoskonalą nowoczesny system rozrywki pokładowej i łączności (IFEC), który zacznie pojawiać się na wyposażeniu nowych samolotów Boeing 777X od połowy 2020 roku. 


Wielomilionowa inwestycja odzwierciedla nieustanną troskę linii o jak najwyższy komfort pasażera i stanowi element strategii, która ma na celu zapewnić najlepsze i najnowsze wyposażenie nowoczesnej floty.

- Nasza współpraca z firmą Thales oznacza poważne inwestycje i jeszcze większą dbałość o obsługę klienta, która zawsze była dla nas priorytetem.  Samoloty Boeing 777X zwiastują początek nowej ery dla floty Emirates i chcemy, żeby nasza oferta produktów dostępnych na pokładzie tych wydajnych maszyn, w tym system rozrywki pokładowej, wyznaczała standardy wśród przewoźników W stosownym czasie ujawnimy więcej szczegółów – powiedział Adel Al Redha, Executive Vice President i Chief Operations Officer Emirates. - Zakres i długoterminowy charakter naszej współpracy przyniesie korzyści nie tylko pasażerom, ale także całej branży lotniczej. Cieszymy się, że umowa pomoże utrzymać tysiące miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych pracowników w strukturze Thales we Francji i na całym świecie – dodał Al Redha.

Umowa obejmuje dostarczenie systemów IFEC dla pierwszych 50 samolotów Boeing 777X Emirates. Przewoźnik złożył wiążące zamówienie na 150 Boeingów 777X. Nowy system Thales AVANT charakteryzuje innowacyjny i elastyczny interfejs użytkownika, stanowiący doskonałe uzupełnienie wielokrotnie nagradzanego systemu Emirates ice.

- Jesteśmy dumni, że linie Emirates wybrały firmę Thales i postanowiły wyposażyć swoją przyszłą flotę Boeingów B777X w wielokrotnie nagradzany system rozrywki pokładowej AVANT. Linie Emirates przodują w zakresie innowacyjnej obsługi pasażera, świadcząc klientom usługi na niezwykłym poziomie, a firma Thales z dumą przyczynia się do sukcesu przewoźnika. Dążymy do tego, aby klienci zawsze byli zadowoleni z naszych produktów i chcemy wyznaczać najwyższe standardy w zaangażowaniu pasażera – powiedział Dominique Giannoni, prezes Thales InFlyt Experience.

Linie Emirates od dwunastu lat z rzędu zdobywają nagrodę za najlepszy na świecie system rozrywki pokładowej w plebiscycie Skytrax World Airline Awards. Przewoźnik oferuje do 2 500 kanałów z rozrywką na żądanie, obejmujące najnowsze hity filmowe, nagradzane kolekcje programów telewizyjnych, seriale komediowe, telewizję na żywo, muzykę i gry komputerowe. Obecnie 85% spośród 240 samolotów pasażerskich Emirates wyposażonych jest w Internet bezprzewodowy, natomiast na pokładzie wszystkich samolotów A380 i 107 innych maszyn można oglądać do dziewięciu kanałów telewizyjnych z wiadomościami i relacjami sportowymi na żywo.


0 comments: