klasa biznes,

Qatar Airways: wyjątkowa promocja do ponad 150 miast na całym świecie. Zniżki nawet do 40 proc.

2.11.15 mm 0 Comments

Zacznij realizować swoje marzenia jest hasłem przewodnim najnowszej globalnej promocji Qatar Airways. Przewoźnik oferuje atrakcyjne ceny na podróże w przyszłym roku. Pasażerowie mają szansę zaplanować swoje wymarzone wakacje z wyprzedzeniem i skorzystać ze zniżkowych cen.


Dzięki dynamicznie rozwijającej się siatce połączeń Qatar Airways, pasażerowie planując swój wyjazd będą mogli wybrać spośród ponad 150 kierunków na całym świecie.

Klienci dokonujący rezerwacji w okresie promocyjnym zaoszczędzą nawet do 40% na podróże w klasie ekonomicznej oraz biznes do miast w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w Azji i Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Oferta promocyjna potrwa przez 5 dni, począwszy od 2 do 6 listopada 2015 i dotyczy podróży w okresie od 15 styczna do 30 czerwca 2016. Pasażerowie mogą dokonać zakupu biletu na stronie internetowej qatarairways.com/pl lub odwiedzić agentów przewoźnika.

 - Globalna promocja Qatar Airways to idealna okazja, aby zaplanować wspólne wakacje z rodziną i odkrywać interesujące miejsca. W Qatar Airways staramy się inspirować oraz zachęcać naszych pasażerów do podróży w nowe kierunki. Nasz nagradzany serwis oraz zaawansowany system rozrywki pokładowej w połączeniu ze słynną gościnnością sprawia, że pasażerowie mogą zawsze podróżować w luksusowych warunkach - powiedział Grisha Jenkov, Country Manager Qatar Airways.

W przeciągu zaledwie 18 lat od rozpoczęcia operacji, Qatar Airways intensywnie rozwinęły swoją działalność. Obecnie linia lotnicza posiada flotę 166 samolotów latających do 152 miast w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, w regionie Azji i Pacyfiku, w Ameryce Północnej oraz Ameryce Południowej.

W tym roku, linia lotnicza rozpoczęła loty do Amsterdamu, Zanzibaru, Sijalkotu, Fajsalabadu, Multanu oraz Abhy. Przed końcem roku ruszą rejsy do Durbanu w RPA oraz Nagpuru w Indiach. W 2016 roku, Qatar Airways otwiera kolejne kierunki: w Ameryce Północnej - Los Angeles, Boston, Atlanta, w Australii – Sydney oraz Adelajde, w Wielkiej Brytani -€“ Birmingham oraz Ras Al Khaimah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

* Podczas dokonywania rezerwacji należy sprawdzić warunki promocji .0 comments: