Amsterdam,

KLM: Dwa loty dziennie z Kraków -> Amsterdam

27.11.15 mm 0 Comments

Od 15 lutego 2016 roku i przez cały sezon letni linia KLM będzie oferować dwa połączenia dziennie na trasie Kraków-Amsterdam. Dodatkowy, poranny lot pozwala skorzystać z całej siatki połączeń KLM, z wygodną przesiadką w Amsterdamie. Zwiększenie liczby lotów z 5 do 14 tygodniowo jest wynikiem rosnącego zainteresowania podróżami na tej trasie. Nowy lot z Krakowa jest już w systemach rezerwacyjnych i można rezerwować bilety – na razie na okres do końca marca 2016 roku, a już za kilka dni – również podróże wiosną i latem.

Nowy haromonogram połączeń KLM otwiera przed mieszkańcami Małopolski bogatą ofertę lotów przez lotnisko bazowe w Amsterdamie, m.in. do Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz na Karaiby

Pierwszy, poranny samolot będzie startował z Krakowa o godzinie 6:00 rano i lądował w Amsterdamie o godzinie 8:00. Kolejny lot z Krakowa zaplanowany jest na godzinę 12:15 z lądowaniem w Amsterdamie o godzinie 14:15. Natomiast pierwszy lot powrotny z Amsterdamu rozpocznie się o godzinie 9:50, by w Krakowie wylądować o 11:45. Kolejne, tym razem wieczorne połącznie zaplanowane jest na godzinę 20:35 (wylot z Amsterdamu) i o 22:30 lądowanie w Krakowie. Bezpośredni lot na tej trasie trwa zaledwie dwie godziny.

Dzięki korzystnej porze startu nowego, drugiego lotu KLM na trasie Kraków-Amsterdam podróżni z południa Polski będą mieli do wyboru o wiele więcej połączeń na trasach międzykontynentalnych, m.in. do Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz na Wyspy Karaibskie. Na uwagę zasługuje np. oferta do Japonii – wylatując o godzinie 6.00 z Krakowa można przesiąść się na lot do Osaki czy Tokio (o godzinie 14:25) lub wylecieć do Sao Paulo i Brasilii (9:55), a także do Chicago i Detroit (10:40) i wielu innych odległych zakątków świata. Turyści z Małopolski wylatując z Krakowa porannym samolotem mogą teraz także bardziej efektywnie zaplanować weekend w Amsterdamie i okolicy i rozpocząć dzień od śniadania jeszcze tego samego dnia w jednej z urokliwych amsterdamskich kafejek, a następnie rozpocząć zwiedzanie centrum miasta, do którego dojazd pociągiem z lotniska zajmuje zaledwie 20 minut.

Linia KLM oferuje loty do wielu unikatowych destynacji takich jak: Panama, Kilimandżaro, chińskie Hangzhou czy wyspy Bali, Curacao, St. Maarten i Bonaire, jak i do licznych miast w Europie. Obecnie siatka połączeń KLM obejmuje 139 miast na całym świecie! Tylko w 2015 roku oprócz Krakowa w siatce połączeń KLM wśród nowości znalazły się również Bogota, Cali, Belfast, Edmonton oraz Montpellier.

Nowe połączenia Kraków-Amsterdam są już w systemach i można je rezerwować m.in. na www.klm.pl oraz w biurach podróży na terenie całego kraju. Warto śledzić częste promocje i oferty specjalne na stronie przewoźnika i polskim fanpage’u na Facebooku. Strona www.klm.pl dostępna również w polskiej wersji językowej, dostarcza wiele narzędzi i wskazówek pomocnych w organizacji podróży. Co istotne, stworzono na niej także sekcję ze specjalnymi ofertami cenowymi dla klientów wylatujących z Krakowa.0 comments: