Hotel SPA Dr Irena Eris,

Restauracje Hoteli SPA Dr Irena Eris w gronie zwycięzców

27.10.15 mm 0 Comments

Gala finału V edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants 2015 zgromadziła niemal 250 szefów kuchni i właścicieli najlepszych polskich restauracji na Dworze Artusa w Toruniu. 

Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce Poland 100 Best Restaurants, to prestiżowy i pierwszy w skali kraju polski projekt o takim zasięgu i formule. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację, głosowanie na stronie internetowej akcji, głosowanie w mediach społecznościowych oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.

Grand Award – Trzy Widelce otrzymały 44 restauracje w tym trzy restauracje z Hoteli SPA Dr Irena Eris: Romantyczna ze Wzgórz Dylewskich, Szósty Zmysł z Krynicy-Zdroju i Art Déco z Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój. Warto podkreślić, że kucharze tej ostatniej dwa razy pod rząd wygrali najważniejszy konkurs dla profesjonalistów – Kulinarny Puchar Polski.

Best of Award of Excellence – Dwa Widelce otrzymały 24 restauracje i 2 karczmy, w tym Restauracja Oranżeria z Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i Restauracja Domek w Dolinie z Krynicy-Zdroju.

Z okazji jubileuszowej edycji konkursu przyznano Nagrodę 5-lecia Poland 100 Best Restaurants, którą nagrodzono Restaurację Romantyczną z Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

W kategorii nagród specjalnych nagradzających szefów kuchni, tytuł Najlepszego Szefa Kuchni regionu Południowo-Zachodniego otrzymał Paweł Rumowski, executive chef Restauracji Art Déco, od roku działającej w Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

0 comments: