Air France,

133 kierunki w najnowszej promocji Air France KLM

2.9.15 mm 0 Comments

Tradycyjnie linie Air France KLM rozpoczynają wrzesień dużą kampanią cenową. Taniej polecieć można do 133 miast na całym świecie, a na wybranych trasach obniżki sięgają nawet 40 procent w stosunku do regularnej ceny! Przeloty z Warszawy, Krakowa i Łodzi można rezerwować w atrakcyjnych cenach tylko do 15 września br., a ceny promocyjne dotyczą podróży od teraz do końca czerwca lub marca 2016 roku. Nie zwlekaj i już dziś zaplanuj podróż marzeń i zarezerwuj przelot na www.airfrance.pl lub www.klm.pl.

Cały świat w zasięgu ręki

Najnowsza oferta Air France KLM objęła swoim zasięgiem Azję, liczne wyspy na Karaibach i Oceanie Indyjskim, Amerykę Północną (w sumie aż 51 miast!) i Południową, Afrykę oraz Europę, w tym wiele unikatowych tras (np. Madagaskar, Reunion, Ekwador, Hawaje czy Alaska). Air France i KLM dzięki swoim potężnym siatkom połączeń oraz umowom partnerskim z regionalnymi liniami często docierają do miejsc, do których nieliczni przewoźnicy z Europy oferują loty. Mieszkańcy Warszawy i Krakowa mogą znaleźć pełne listy miast objętych promocją na stronie www.klm.pl. A w systemie rezerwacyjnym KLM są również dostępne stawki promocyjne na wyloty z Łodzi.

W sumie w promocji znalazło się aż 22 azjatyckich tras. Na szczególną uwagę zasługują m.in. ceny przelotów do Kuala Lumpur (od 2 329 PLN), Dżakarty (od 2 399 PLN), Singapuru (od 2 379 PLN), Bangkoku (od 2 109 PLN), Szanghaju (od 2179 PLN), Hongkongu (od 2 299 PLN) czy Japonii (Osaka od 2 299 PLN i Tokio od 2 099 PLN). Grupa Air France KLM jest obecnie liderem pod względem liczby pasażerów przewożonych pomiędzy Chinami i Europą. Obydwie linie oferują aż 88 połączeń w tygodniu z Paryża i Amsterdamu do 9 chińskich miast. Tradycyjnie, na promocyjnej liście nie mogło zabraknąć także egzotycznej wyspy Bali (Denpasar od 3 169 PLN).

Bardzo konkurencyjne ceny połączeń dostępne są również w regionie Wysp Karaibskich np. taniej linią Air France można polecić do Punta Cana (w cenie od 2 699 PLN), a także na Mauritius (od 3 399 PLN), Gwadelupę (Pointe a Pitre od 1919 PLN) i Martynikę (Fort de France od 1919 PLN). Lepszych cen konkurencja nie oferuje też na trasach do Bogoty (od 2 999 PLN), Panamy (od 2 999 PLN), Sao Paulo (od 2 999 PLN), Rio de Janeiro (od 3 299 PLN) czy Brasilii (od 3 499 PLN).

Dzięki współpracy z Deltą linie Air France KLM mogą zaproponować 51 miast w samej tylko Ameryce Północnej! W Stanach Zjednoczonych do wyboru są aż 44 miasta, w tym Chicago (od 1 939 PLN), Nowy Jork (od 1 939 PLN), Waszyngton (od 2 159 PLN), Miami (od 2 199 PLN) czy San Francisco (od 2 369 PLN). Do tego 5 miast w Kanadzie m.in. Montreal (od 2 279 PLN) i Toronto (od 1 979 PLN), a w ofercie KLM również Vancouver (od 2 499 PLN) i Calgary (od 2 529 PLN). Nie mogło także zabraknąć Cancun (3 179 PLN) i Mexico City (2 969).

Jak w każdej dużej promocji Air France KLM i tym razem tańsze przeloty można kupić również na terenie Europy. Do wyboru są słynne metropolie, jak np. Lizbona (od 649 PLN), Lyon (od 689 PLN) czy Madryt (od 689 PLN) oraz mniej znane miasta np. Aberdeen (od 689 PLN), Bergen (od 649 PLN), Stavanger (od 639 PLN) czy Trondheim (od 649 PLN). Atrakcyjne ceny i tym razem uzyskały Amsterdam – w ofercie KLM dostępny od 439 PLN i Paryż liniami Air France w cenie od 359 PLN.

Wygodne przesiadki w ciągu dnia, krótkie oczekiwanie na kolejny lot

Najnowsza promocja Air France KLM z pewnością jest dobrą okazją, aby pomyśleć o zakupie tańszych biletów lotniczych, również tych w dalszym terminie np. na ferie zimowe, bo część oferty obejmuje wyloty aż do końca czerwca 2016 roku, a pozostałe do końca marca 2016. Linie przygotowały atrakcyjne propozycje zarówno dla podróżnych wylatujących z Warszawy, jak i Krakowa oraz Łodzi.

Poza tym, warto także zwrócić uwagę na dogodny rozkład połączeń. Linie Air France i KLM oferują bardzo dobrą kombinację lotów na trasach międzykontynentalnych, idealną dla pasażerów z Europy, w tym z Polski. Krótki lot z Warszawy, Krakowa lub Łodzi do Paryża lub Amsterdamu, transfer w ciągu dnia, po którym następuje dłuższa podróż do miejsca docelowego. Przesiadki odbywają się na zmodernizowanym niedawno lotnisku im. Charles'a de Gaulle'a w Paryżu lub w bardzo lubianym przez pasażerów i wielokrotnie nagradzanym porcie Amsterdam-Schiphol. Obecnie linie Air France i KLM tylko z Warszawy oferują aż 7 połączeń dziennie do Paryża i Amsterdamu.

Linie Air France i KLM oferują na trasach międzykontynentalnych w Klasie Ekonomiczniej bezpłatnie pełen serwis pokładowy, w tym posiłki do wyboru wraz z deserem i szeroką ofertę napojów. Ponadto każdy z pasażerów w Klasie Ekonomicznej może ze sobą zabrać w cenie biletu duży bagaż podręczny (do 12 kg), oraz 1 sztukę bagażu rejestrowanego do 23 kg (na trasach europejskich KLM bagaż rejestrowany jest płatny). Dodatkowo podróżni Air France KLM mają możliwość zbierania Mil w programie lojalnościowym Flying Blue, które potem mogą wymieniać na przeloty czy dodatkowe udogodnienia podczas kolejnych lotów.

Przewoźnicy walczą o pasażera nie tylko dobrą ceną, ale też wysoką jakością usługi. Warto wspomnieć, że KLM w zestawieniu przygotowanym przez firmę badawczą FlightStats został uznana za „najbardziej punktualnego przewoźnika w 2014 roku” w kategorii „największe linie świata. Ponadto w zestawieniu Skytrax obsługa KLM już drugi rok z rzędu znalazła się na szczycie w kategorii „Najlepsza Obsługa w Europie” (Best Airline Staff Service in Europe).0 comments: