Gdańsk,

Wyjątkowa kolacja na obrzeżach murawy PGE ARENA Gdańsk!

16.8.15 mm 0 Comments

Idealnie dobrane menu, nastrojowe oświetlenie i niepowtarzalna atmosfera bursztynowego Stadionu to propozycja PGE ARENA Gdańsk na wyjątkową kolację organizowaną na gdańskim stadionie. Już 19 sierpnia jej  uczestnicy zasiądą przy stolikach w bezpośrednim sąsiedztwie murawy. 

– Dobre towarzystwo to oczywiście podstawa udanej kolacji, ale miejsce i cała oprawa wieczornego posiłku dodają zawsze uroku chwilom spędzonym razem – mówi Karolina Janik, rzecznik prasowy PGE ARENA Gdańsk. –  Kameralne spotkanie w środę dostarczy wyjątkowych doznań kulinarnych, ale też będzie okazją do bliższego poznania obiektu. Uczestników zaprosimy na niestandardowe zwiedzanie PGE ARENA Gdańsk.

Spotkanie na PGE ARENIE Gdańsk rozpocznie się 19 sierpnia o godzinie 19.30 zwiedzaniem, które potrwa półtorej godziny. Trasa obejmie wizytę w: celach i stadionowym komisariacie policji, studiu telewizyjnym, loży Amber Lounge by TFF, restauracji PGE ATOM Club, szatniach piłkarskich, salce treningowej, kaplicy stadionowej, Mixed zone, najwyższym punkcie na stadionie, Muzeum Lechii Gdańsk, barze T29 oraz na trybunach. *

Stadion zostanie oświetlony, na telebimach pojawią się projekcje, a zwiedzającym towarzyszyć będzie muzyka. Dla chętnych będzie też możliwość skorzystania ze zjazdu na kolejce Tyrolskiej 24 m nad murawą na dystansie 200 m za dodatkową opłatą. O godzinie 21.30 rozpocznie się kolacja.

Organizatorzy przygotowali różnorodne menu. Wśród pozycji na wieczór są m. in.: romantyczny pasztet  nadziewany  podgrzybkiem, podany na sałatce z sosem imbirowo-śliwkowym, krem z białych warzyw z paseczkami suszonego pomidora, czy eskalopki drobiowe w sosie aksamitnym podane z opiekanymi ziemniakami oraz brokułem i kalafiorem z rumianą bułką tartą, czy tradycyjna  panna cotta z sosem owocowym.

Liczba miejsc na kolację na obrzeżach murawy PGE ARENY Gdańsk jest ograniczona. Bilet wstępu można będzie kupić wcześniej w cenie promocyjnej lub bezpośrednio przed kolacją na stadionie w cenie standardowej.

Ustalenia organizacyjne i ceny kolacji znajdują się na stronie: http://pgearena.gdansk.pl/aktualnosc/rozrywkowo-i-smacznie-ju-19-sierpnia-wyjtkowa-kolacja-na-obrzeach-murawy-pge-arena-gdask/4474

Obecność w wydarzeniu należy koniecznie potwierdzić wcześniej telefonicznie pod numerami telefonu: 587688463, 587688472
lub mailowo convents@arenagdansk.com

* Zwiedzanie rozpocznie się punktualnie o 19.30.

0 comments: