Air New Zealand,

Przez Tokio do Auckland! LOT i Air New Zealand oferują najkrótszą podróż z Polski do Nowej Zelandii

30.8.15 mm 0 Comments


Dwa Dreamlinery, jedna przesiadka i tylko nieco ponad 25 godzin podróży! LOT i Air New Zealand na jednym bilecie oferują od teraz najkrótszą podróż z Warszawy do Nowej Zelandii, Auckland. Taką możliwość daje nowe połączenie LOT-u do Tokio. Rejs między Warszawą a stolicą Japonii będzie wykonywał LOT, a między Tokio i Auckland Air New Zealand. Bilety są dostępne na rejsy już od stycznia. Można je kupić między innymi w LOT Travel, Call Center LOT-u i u agentów.

- Do tej pory pasażerowie z Polski nie mieli możliwości dotarcia do Nowej Zelandii z mniej niż dwoma przesiadkami, co nie dla każdego było komfortowe. Dzięki naszym rejsom do Tokio, które wystartują już w styczniu, podróż do Auckland można odbyć tylko z jedną wygodną przesiadką na lotnisku Narita. Dodatkowo cała podróż odbywa się na pokładzie dwóch Dreamlinerów – 787-8 LOT-u i 787-9 Air New Zealand. To kolejna gwarancja największego możliwego komfortu podróży z Polski do Nowej Zelandii – mówi Jiri Marek, Dyrektor LOT ds. Sprzedaży i Dystrybucji.

Bezpośrednie rejsy z Tokio do Warszawy ruszą już 13 stycznia, a więc od tego dnia będzie możliwe podróżowanie LOT-em i Air New Zealand do Nowej Zelandii. Połączenia do Auckland są dostępne według następującego rozkładu:

WAW – NRT LO 079 15:00 – 09:20+1

NRT – AKL NZ 094 1425-0510

AKL – NRT NZ 095 0115-0815

NRT – WAW LO 089 11:05 – 14:40

Bilety w najniższej taryfie można kupić już za niecałe 4,5 tys. złotych. Cena obejmuje podróż w dwie strony oraz wszystkie opłaty lotniskowe i podatki.

0 comments: