Air France,

Z KLM w promocyjnej cenie polecisz na Bali

2.6.15 Anonimowy 0 Comments


Tylko do 13 czerwca br. przeloty linią KLM na indonezyjską wsypę Bali będzie można kupić w cenie już od 2669 zł! Promocja obejmuje wyloty między 1 czerwca a 3 lipca br. (ostatnie loty powrotne należy zaplanować do 19 lipca br.).

Niepowtarzalane miejsce na Ziemi
Z tysięcy indonezyjskich wysp Bali jest wyjątkowa. Oczarowuje bujną roślinnością, tarasami ryżowymi, a także ogromną życzliwością tutejszych mieszkańców. Wyśmienita kuchnia oraz przepiękne plaże z krystalicznie czystą wodą to tylko niektóre atuty tej wysypy. Główną religią jest tu hinduizm, a dodatkową atrakcją są liczne, niepowtarzalne świątynie. Szczególnie piękne są Pura Tanah Lot (świątynia wznosząca się na skale, którą dookoła otula morze) i Pura Besakih (największa i najwspanialsza na całej wyspie). Oryginalna balijska architektura doskonale komponuje się z tutejszą egzotyczną naturą, a zapach orientalnych przypraw, niepowtarzalny klimat i panujący spokój czynią to miejsce bajkowym. Wyspa zachęca zarówno do spacerów, jak i uprawiania sportów wodnych. Przepiękna rafa koralowa przyciąga nurków z różnych zakątków świata. Na wsypie pełno jest malowniczych miasteczek z ciekawą ofertą sklepów, hoteli i restauracji.

Denpasar stolica prowincji Bali, nie jest jedyną egotyczną trasą dostępną w ofercie KLM. Holenderska linia oferuje połączenia do aż 139 miast na świecie, w tym do wielu unikatowych kierunków takich jak: Panama, Kilimandżaro, chińskie Hangzhou czy wyspy Curacao, St. Maarten i Bonaire.
Od maja br. do Denpasar polecieć można zarówno z Warszawy, jak i z Krakowa.
Więcej informacji oraz aktualne oferty promocyjne znaleźć można na stronie www.klm.pl oraz pod numerem telefonu (22)  55 66 444.0 komentarze: