Air France,

Air France: Linia kusi promocyjnymi cenami przelotów w kabinie Premium Economy do Stanów Zjednoczonych

15.6.15 mm 0 Comments

W okresie wakacyjnym podróżni wybierający się do USA liniami Air France, mogą zafundować sobie znacznie bardziej komfortową podróż za przystępną cenę, korzystając z najnowszej promocji na przeloty w Klasie Premium Economy.
Ceniona przez podróżnych Klasa Premium Economy to klasa ekonomiczna o podwyższonym standardzie, w odrębnej kabinie zlokalizowanej między Klasą Ekonomiczną a Biznes, dostępna na trasach międzykontynentalnych. Za przelot w Premium Economy do Nowego Jorku zapłacimy teraz już od 4 669 zł, a do Miami i San Francisco od 4 999 zł! Na liście nie zabrakło również Bostonu, Chicago, Houston czy Waszyngtonu. Warunkiem skorzystania z promocji jest zaplanowanie podróży od 4 lipca do 16 sierpnia br. oraz wykupienie biletu do 26 czerwca br. Tańsze bilety rezerwować można na stronie www.airfrance.pl.

Wygodnie za niewielką dopłatą

W Premium Economy pasażerowie mają do dyspozycji o czterdzieści procent więcej przestrzeni w porównaniu z Klasą Ekonomiczną. Prywatność i swobodę gwarantują m.in. szeroki fotel (48 cm) i odległość między rzędami siedzeń wynosząca aż 97 cm. Do tego fotele, które odchylają się do 123 stopni i posiadają regulowany podnóżek i zagłówek, a po całkowitym rozłożeniu zapewniają każdemu prywatną przestrzeń – dzięki sztywnej obudowie nawet całkowite rozłożenie oparcia nie narusza przestrzeni współpasażerów. Ponadto fotele w Premium Economy zostały wyposażone w nowoczesny system multimedialny, lampkę punktową, gniazdko i duży stolik. Na podróżnych czeka także pełen posiłek kuchni francuskiej z przystawkami i deserami.

W cenie biletu pasażerowie mogą zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu (każda do 23 kg + bagaż podręczny do 18 kg). Poza tym zyskują możliwość pierwszeństwa przy odprawie, kontroli bezpieczeństwa, wejściu na pokład i dostarczeniu bagażu w ramach przejść i stanowisk oznaczonych jako „Sky Priority”.

Najnowsza promocja Air France:

Miasto w Stanach Zjednoczonych
Ceny Air France w PLN w kabinie Premium Economy
1.
Boston
4 999
2.
Chicago
4 699
3.
Houston
5 199
4.
Miami
4 999
5.
Nowy Jork
4 669
6.
San Francisco
4 999
7.
Waszyngton
4 999

Dodatkowe informacje na temat najnowszej promocji można uzyskać na stronie www.airfrance.pl lub pod numerem telefonu +48 (22) 55 66 400, jak i w biurach podróży na terenie całego kraju. 


0 comments: