Zakopane: Hotel Aries&Spa z wyjątkową ofertą dla zakochanych

22.1.15 Anonimowy 0 Comments

Otwarty w grudniu 2014 roku czterogwiazdkowy hotel Aries&Spa w Zakopanem to doskonałe miejsce nie tylko dla rodzin i biznesu, ale  – jak się okazuje – także dla zakochanych. By się o tm przekonać, w jego przytulnych i jednocześnie luksusowych wnętrzach najlepiej  spędzić walentynkowy weekend.Oprócz największego jacuzzi pod Giewontem, wspaniale wyposażonej strefy wellness i basenu termalnego – Aries&Spa oferuje niezapomniany weekend dla par w atrakcyjnej cenie.
Oferta na Walentynki (13-14 lutego) obejmuje 2 noclegi oraz czterodaniową wyrafinowaną kolację ze specjalnym menu Szefa Kuchni w restauracji Halka. Warto wspomnieć, że w pokoju na gości będzie czekała butelka wyśmienitego wina, a niedzielne śniadanie (w cenie) będzie można rozpocząć kieliszkiem Prosecco.
Ale to nie koniec atrakcji. Goście otrzymają voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w Le Scandale Coctail Room. Będą mogli również skorzystać z wybranych zabiegów w znajdującym się w hotelu salonie Dr Irena Eris Beauty Partner w specjalnej, walentynkowej cenie, a także zaopatrzyć się w kosmetyki Dr Irena Eris Prosystem Home Care z 10-procentowym rabatem.
Cena – już od 1630,00 zł za pokój – za cały ten wyjątkowy w roku weekend.

Szczegóły na www.hotelaries.pl

0 comments: