Ryanair wprowadza połączenie Kraków - Gdańsk

2.10.14 Anonimowy 0 Comments

Z Krakowa do Gdańska zacznie latać linia lotnicza Ryanair.  Loty krajowe rozpoczną się  4 grudnia 2014 r. Rejsy na tej trasie będą odbywać się dwa razy w tygodniu, w czwartki i niedziele.  

ryanair

fot. pojechanewakacje.pl

Ryanair obsługuje trasy krajowe  samolotem Boeing 737. Ceny biletów na połączenia krajowe w Ryanair zaczynają się już od 19 zł (lot w jedną stronę, włączając podatki oraz opłaty).

- Mam przyjemność ogłosić uruchomienie kolejnego połączenia krajowego między Krakowem i Gdańskiem, które jest dostępne w sprzedaży już dziś. Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza ofertę. Obserwujemy rosnące zainteresowanie „krajówkami”, dlatego cieszymy się, że możemy zaoferować dodatkową trasę na nadchodzący okres zimowy. Po sukcesie połączenia z Krakowa do Gdańska w sezonie letnim jesteśmy przekonani, że nowa trasa będzie idealną ofertą również zimą. Od 28 października zwiększamy częstotliwość lotów do dwóch razy dziennie, rano i wieczorem między Wrocławiem i Warszawą, a także Gdańskiem i Warszawą - powiedziała Katarzyna Gaborec-McEvoy z Ryanair. -  Aby dodatkowo uczcić dzisiejszą okazję ogłaszamy wyprzedaż biletów na połączeniach krajowych w cenach rozpoczynających się już od 19 zł na podróż z października do grudnia 2014r. Zachęcam do zarezerwowania lotów jak najszybciej na stronie internetowej www.ryanair.com, ponieważ tak atrakcyjna oferta będzie dostępna tylko do czwartku (2 października), do północy.

0 comments: