DFDS Seaways: Podróżuj taniej na Boże Narodzenie

31.10.14 Anonimowy 0 Comments

Bilety promowe na świąteczną podróż pomiędzy Polską i Wielką Brytanią warto zarezerwować wcześniej. Tylko teraz, kupując bilet w nowej promocji linii DFDS Seaways, można zaoszczędzić 5 funtów na przeprawach w jedną stronę lub 14 funtów na przeprawach w dwie strony.

COPYRIGHT PICS FERRIES AT DOVER

Promocja jest dostępna na trasach Dover - Dunkierka lub Dover - Calais. Bilety można rezerwować do 19 listopada 2014 roku, na podróże do 31 stycznia 2015 roku. W cenie rezerwacji jednym samochodem podróżować może do 9 osób, włączając kierowcę.

Linie promowe DFDS Seaways nie pobierają dodatkowych opłat za bagaż, a więc można zabrać tyle walizek, ile zmieści się do samochodu. Nie zapominając przy tym o prezentach świątecznych dla bliskich.

Rejs promem ze zwierzętami domowymi

W okresie świąteczno-noworocznym wielu pasażerów będzie podróżowało ze swoimi psami lub kotami. W ramach programu DEFRA Pet Travel Scheme (PETS), linie DFDS Seaways oferują prosty i bezpieczny sposób transportu zwierząt na pokładach naszych promów.

Psy i koty, które spełniaja kryteria PETS, nie podlegają kwarantannie, w trakcie podróży pomiędzy Wielką Brytanią a innym krajami Unii Europejskiej.

Zwierzęta muszą:
•    mieć wszczepiony mikroczip
•    być zaszczepione przeciwko wściekliźnie
•    posiadać paszport dla zwierząt
•    przejść leczenie tasiemca (tylko psy)
Leczenie tasiemca - dla psów - musi odbywać się pod nadzorem weterynarza i musi zostać przeprowadzone nie wcześniej niż 24 godziny i nie później niż 120 godzin przed powrotem do UK. Dodatkowo trzeba posiadać wystawiony przez weterynarza certyfikat z podpisem lekarza, datą i czasem leczenia.
Paszport dla zwierząt jest wymagany do tego, aby przywieźć swojego zwierzaka z powrotem do UK bez konieczności kwarantanny. Paszport można otrzymać od weterynarza i musi być ważny przez 21 dni od daty ostatniego szczepienia przeciwko wściekliźnie. Ważność paszportu przedłużają ponowne szczepienia, z wpisem “ważne do” w punkcie 4 paszportu.
Aby uzyskać więcej informacji na temat podróży zwierząt, przeczytaj wytyczne rządu - https://www.gov.uk/take-pet-abroad.
Zadbaj o swojego zwierzaka w podróży
Pamiętaj o poniższych wskazówkach:
•    zostaw wystarczająco dużo jedzenia i wody, ale pamiętaj o tym, żeby nie przesadzić, aby uniknąć zanieczyszczenia pojemnika/klatki przez zwierzaka
•    zadbaj o odpowiednią cyrkulację powietrza, ale nie otwieraj okien w samochodzie zbyt szeroko
•    upewnij się, że zwierzak może swobodnie się poruszać w pojemniku/klatce i ma ze sobą ulubione zabawki
•    jeśli to możliwe włóż do pojemnika/klatki pościel pochłaniającą płyny
•    zwierzęta powinny być odpowiednio zabezpieczone w trakcie podróży - koty powinny być przewożone w odpowiednio zabezpieczonym pojemniku/klatce
•    upewnij się przed podróżą, że zarezerwowałeś przeprawę dla wszystkich zwierząt

Aktualne informacje o ofertach promocyjnych oraz porady dotyczące podróżowania z DFDS Seaways dostępne są na http://www.dfdsseaways.pl.

0 komentarze: