Lotnisko w Gdańsku współpracuje z serwisem eSKY.pl

8.8.14 Anonimowy 0 Comments

Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl nawiązało współpracę z Portem Lotniczym Gdańsk im. Lecha Wałęsy. W ramach kooperacji pasażerowie mogą na stronie internetowej portu skorzystać z wyszukiwarki połączeń lotniczych udostępnionej przez serwis. Dodatkowo eSKY.pl widoczny jest na przestrzeni reklamowej lotniska.

– Cieszymy się ze współpracy, którą udało się nawiązać miedzy naszym lotniskiem, a firmą eSKY.pl. Dzięki niej, pasażerowie, którzy latają z Gdańska mają możliwość na naszej stronie zakupić swój bilet, a także ubezpieczenie podróżne – mówi Piotr Licznerski przedstawiciel gdańskiego portu lotniczego – Współpraca trwa od kilkunastu miesięcy i przebiega bardzo dobrze. Ważne jest dla nas to, że każdy z pasażerów kupujących bilet przez wyszukiwarkę na naszej stronie może liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony naszego partnera.

Dzięki współpracy z serwisem eSKY.pl strona portu lotniczego jest jeszcze bardziej funkcjonalna. Dzięki eSKY.pl odwiedzający  www.airport.gdansk.pl oprócz podstawowych informacji dotyczących infrastruktury lotniskowej, ruchu lotniczego, czy komunikacji lotniska z regionem, mają również  możliwość rezerwacji biletu lotniczego – do ponad 50 miejsc na świecie, do których można z Gdańska polecieć bezpośrednio, a także do wszystkich tych, które wymagają przesiadki; a także o szansę na zakup ubezpieczenia podróżnego. Osoby podróżujące z Gdańska, mogą rezerwacji dokonywać nie tylko przez internet, do ich dyspozycji są również wyszkoleni konsultanci turystyczni, z którymi można skontaktować się telefonicznie.

– Współpraca z lotniskiem w Gdańsku jest dla nas bardzo ważna. Dlaczego? Dzięki niej jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci. Lotnisko obsługuje rocznie blisko 3 mln pasażerów, więc mamy szansę dotrzeć z informacją o naszej ofercie do potencjalnych Klientów. – mówi Tomasz Kaczmarek z serwisu eSKY.pl – Stąd też pomysł, żeby poza współpracą w zakresie mechanizmu wyszukiwania lotów, na reklamę na lotnisku. Zwracamy się bezpośrednio do Gdańszczan stąd nasz przekaz – „Gdańsk już wybrał, teraz kolej na Ciebie!”. Jesteśmy przekonani, że te dwie drogi – wyszukiwarka na stronie lotniska, oraz komunikacja bardziej komercyjna, przybliżą nas do pasażerów podróżujących z Trójmiasta.

0 comments: