business lounge,

Terminal Premium na Międzynarodowym Lotnisku w Dosze zdobywa nagrodęczwarty rok z rzędu

1.4.14 Anonimowy 0 Comments

Qatar Airways zostały uhonorowany nagrodą za Najlepszy Serwis Premium podczas rozdania nagród Skytrax World Airport Awards 2014, które odbyło się w tym tygodniu w Barcelonie. Jest to już czwarty rok z rzędu, kiedy to przewoźnik odbiera tą prestiżową nagrodę za Terminal Premium Qatar Airways.

Pasażerowie z ponad 100 różnych krajów, w przeciągu dziewięciu miesięcy wypełnili 12 milionów kwestionariuszy, które obejmowały ponad 385 lotnisk i 400 hoteli lotniskowych na świecie. Podczas wieczorowej gali ponad 50 nagród zostało wręczonych tegorocznym zwycięzcom.
W imieniu linii lotniczych Qatar Airways nagrodę odebrał Dyrektor Handlowy Marwan Koleilat.
- Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy tą nagrodę już czwarty rok z rzędu. Jest to dowód ciężkiej pracy wszystkich pracowników Qatar Airways dążących do dostarczenia klientom każdego dnia usług na najwyższym poziomie. Dla każdego pasażera podróż zaczyna się już na lotnisku i dlatego nasz Terminal Premium udowodnił, że jesteśmy prawdziwymi zwycięzcami, skupiającymi się na potrzebach naszych pasażerów i dostarczaniu jak najlepszych doświadczeń - powiedział Dyrektor.
Uroczystość wręczenia nagród, która odbyła się w Fira Barcelona, zgromadziła prezesów i dyrektorów lotnisk, jak również wybranych hoteli lotniskowych.

Qatar Airways otrzymał ostatnio tytuł Najlepszej Klasy Biznes przez czytelników Business Traveller w Wielkiej Brytanii i Najlepszych Linii Lotniczych na Bliskim Wschodzie przez czytelników Business Traveller Azji i Pacyfiku.

Qatar Airways odnotował gwałtowny wzrost w ciągu zaledwie 17 lat działalności, obecnie nowoczesna flota 129 samolotów lata do 136 kluczowych biznesowych i wypoczynkowych miejsc w Europie, Afryce, Azji, Amerykach i na Bliskim Wschodzie.
W ciągu następnych kilku miesięcy sieć połączeń powiększy się o miasta: Filadelfia, USA (2 kwietnia); Larnaka, Cypr (29 kwietnia); Istanbul Sabiha Gökçen Airport, Turcja (22 maj); Edynburg, Szkocja (28 maj); Miami, USA (10 czerwiec); Haneda, Japonia (18 czerwiec); Dallas/Fort Worth, USA (1 lipca).

0 comments: