Accor,

Pierwszy hotel Mercure na Litwie

8.4.14 Anonimowy 0 Comments

Międzynarodowa sieć Mercure powiększyła się o nowy hotel na Litwie. Mercure Marijampole, działa na podstawie umowy franczyzowej zawartej z Grupą Hotelową Orbis. Właścicielem i operatorem obiektu jest ARVI.


 

Mercure Marijampole

Czterogwiazdkowy hotel Mercure Marijampole położony jest w samym centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, a także niedaleko zjazdu na autostradę VIA BALTICA prowadzącą do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Kownie. Do dyspozycji gości oddano 47 komfortowych pokoi, w tym 8 jednoosobowych typu superior, 18 dwuosobowych typu superior, 20 typu deluxe oraz 1 apartament. Nowoczesne bogato wyposażone centrum konferencyjne oferuje 5 sal mogących pomieścic do 200 osób. Klienci otrzymują dostęp do nowoczesnego sprzętu AV, profesjonalnego systemu nagłośnienia oraz bezpłatnego Internetu. Centrum konferencyjne Mercure Marijampole jest doskonałym miejscem na organizację spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych, począwszy od profesjonalnych kursów szkoleniowych aż po bankiety.

- Jestem dumna, że jako pierwsi na litewskim rynku zdecydowaliśmy się dołączyć do światowej sieci Mercure. Accor i Orbis posiadają międzynarodowe doświadczenie, dające gwarancję jakości oraz stabilności w prowadzeniu biznesu. Nasz priorytetowy cel to rozwój i doskonalenie dotychczasowej oferty – powiedziała Daiva Simanavičiute, Dyrektor Hotelu, Mercure Marijampole.

W menu hotelowej restauracji Pizza Jazz, goście mogą skosztować pysznych dań kuchni międzynarodowej oraz skorzystać z bogatego wyboru win. Gustownie urządzone wnętrza nadają się idealnie na lunch biznesowy lub obiady w gronie rodziny. W Mercure Marijampole, goście mogą skorzystać również z hotelowego baru, który zlokalizowany jest w lobby. Szeroki wybór drinków i regionalnych piw w towarzystwie pysznych przekąsek zachęca, aby spędzić w tym miejscu nieco więcej czasu.

Podczas pobytu w Mercure Marijampole goście mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów i urządzeń relaksacyjnych dostępnych w Centrum SPA. Obejmują one masaże, jacuzzi oraz saunę. Dla tych, którzy chcą zadbać o swoją formę fizyczną także podczas podróży dostępny jest fitness room.

Marka Mercure
Mercure to jedyna marka hoteli klasy średniej, która łączy siłę międzynarodowej sieci z gwarancją standardów jakości oraz doświadczeniem różnorodności. Charakter każdego z obiektów nawiązuje do tradycji miejsca, w którym się znajduje. Marka Mercure jest dla franczyzobiorców szansą i sposobem na zachowanie lokalnego charakteru przy równoczesnym wzmocnieniu działalności operacyjnej poprzez światowe standardy i rozwiązania stosowane przez sieć.

Mercure Marijampole jest 21. hotelem marki w Grupie Hotelowej Orbis. Goście mogą korzystać z oferty tej sieci w następujących miastach: Cieszyn, Częstochowa, Gdańsk, Jelenia Góra, Karpacz, Krynica Zdrój, Lublin, Mrągowo, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Racławice, Toruń, Warszawa, Wisła, Wrocław, Zakopane i Zamość.

0 comments: