Superoferta Air France i KLM do Chicago, Waszyngtonu i Cincinatti

19.3.14 Anonimowy 0 Comments

Tylko do 20 marca można kupić bilety Air France i KLM w niższej cenie do trzech wybranych amerykańskich miast. Do Chicago polecimy już od 1699 zł, do Waszyngton od 1899 , a do Cincinatti w stanie Ohio od 1999 . Oferta dotyczy lotów realizowanych od 18 marca do 30 października br., z wyłączeniem okresów opisanych na stronie www.airfrance.pl.Tym razem, najlepszą cenę biletu lotniczego w Air France i KLM otrzymało centrum biznesowe, kulturalne oraz naukowe Środkowego Zachodu Stanów Zjednoczonych. Szacuje się, że obecnie w Chicago mieszka ponad milion Amerykanów pochodzenia polskiego, i co czwarty z nich mówi na co dzień po polsku. Miasto prezentuje się wspaniale i można je podziwiać w czasie rejsu po rzece Chicago lub z okna autobusu wycieczkowego. Dostępna jest również trasa zwiedzania śladami miejsc morderstw i porachunków gangsterskich, oferowana przez pisarza i radiowca Richarda Crowe'a.

Kolejną atrakcyjną propozycją jest stolica Stanów Zjednoczonych. Największą gratką dla zwiedzających Waszyngton będzie z pewnością Biały Dom, Biblioteka Kongresu oraz główna siedziba Federalnego Biura Śledczego. Osoby wybierające się do Cincinnati w stanie Ohio mają do wyrobu liczne muzea i galerie sztuki, w tym Cincinnati Art Museum i Contemporary Arts Center. Miasto słynie również z bogatej oferty sceny muzycznej i nazywane jest mniejszym centrum muzyki jazzowej, bluesowej, rockowej, w tym alternatywnej oraz hip-hopu.

Promocyjne bilety lotnicze Air France i KLM rezerwować można na stronie www.airfrance.pl oraz www.klm.pl pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całego kraju.

0 komentarze: