na stoku,

Sylwester w polskich górach

25.12.13 Anonimowy 0 Comments

Jak spędzić Sylwestra? Im bliżej końca roku, tym coraz częściej zadajemy sobie to pytanie. Przywitanie Nowego Roku przypada na wtorek. Wystarczy jeden dzień urlopu więcej, aby już od początku weekendu móc zacząć świętować. Pomysłów na Sylwestra jest wiele. Zabawa pod chmurką, na domówce czy w ulubionym pubie - to tylko niektóre z alternatyw. Polacy jednak coraz częściej decydują się na różnego rodzaju wyjazdy. Dla osób, które jeszcze zastanawiają się nad wyborem kierunku, propozycja spędzenia Sylwestra w Czarnej Górze będzie z pewnością atrakcyjna.Sylwester na stoku


Dla miłośników białego szaleństwa powitanie Nowego Roku w górach ma same zalety. Polacy pokochali sporty zimowe, dlatego coraz więcej amatorów narciarstwa spędzi Sylwestra na stoku, głównie ze względu na połączenie przyjemnego z pożytecznym i skorzystanie z ciekawej odmiany dla siedzącego trybu życia. Po pierwsze trafiamy do miejsca, w którym możemy pooddychać świeżym i rześkim powietrzem. Po drugie mamy możliwość spędzenia czasu w otoczeniu wspaniałych widoków. Amatorzy narciarstwa i snowboardu z pewnością docenią także wyjątkową atmosferę ośrodka Czarna Góra, który może poszczycić się najbardziej kompleksową i atrakcyjną ofertę w regionie. To właśnie tutaj jest najwięcej w Polsce tras zjazdowych z homologacją FIS. W Sylwestra stok będzie czynny do godziny 1.00.


Gdzie szukać noclegu?


Rozwój ośrodka Czarna Góra rozwiązał problem bazy noclegowej w okolicach Stronia Śląskiego. Dziś odwiedzający Czarną Górę mogą wynająć apartament w wysokim standardzie, w kompleksie położonym zaledwie 100 metrów od stacji kolei narciarskich - za kwotę porównywalną do najmu kwatery w pensjonacie w miejscowości oddalonej od ośrodka o kilka kilometrów. Dzięki temu osiedle apartamentowców u podnóża Czarnej Góry spełnia potrzeby miłośnikach zimowych sportów: w każdym budynku znajduje się profesjonalnie wyposażona narciarnia oraz sauna, w której można zrelaksować się po dniu spędzonym na stoku. Warto więc przyjechać do tego miejsca z rodziną lub znajomymi, aby wypocząć kilka dni w pięknym otoczeniu i zakończyć wyjazd w szampańskim nastroju podczas wspólnej sylwestrowej zabawy.


Przywitanie Nowego Roku w górskiej karczmie


Sylwester w górach to nie tylko narty i snowboard. Po wieczornej jeździe przyjdzie czas na zabawę w Karczmie Czarna Góra. Oprócz symbolicznej lampki szampana oraz domowego, wiejskiego jadła, na gości czekać będzie wiele ciekawych atrakcji włącznie z pokazem sztucznych ogni o północy - tuż pod pięknym masywem Śnieżnika. Sylwester w tej niecodziennej oprawie, to propozycja dla osób ceniących niezapomniany klimat i biesiadną atmosferę. Jest to przecież szczególna okazja, którą świętować można tylko raz w roku. Odwiedzający Czarną Górę mogą już dziś wynająć apartament w wysokim standardzie, w kompleksie położonym zaledwie 100 metrów od stacji kolei narciarskich i karczmy, w której przywitanie nowego roku będzie niezapomnianym wrażeniem.

0 comments: