Apartamenty Czarna Góra,

Czarna Góra wabi luksusem

10.12.13 Anonimowy 0 Comments

W sezonie zimowym Czarna Góra, dzięki rozbudowie infrastruktury w ramach Ski Regionu Śnieżnik, powita turystów jeszcze większą ilością atrakcji i kolejnymi trasami zjazdowymi. Komfortowa baza noclegowa u stóp stoku czeka na tych, którzy odwiedzą ośrodek.

Luksus w domowej atmosferze


Apartamenty Czarna Góra są integralną częścią ośrodka sportów zimowych o tej samej nazwie, obecnie jednego z największych na południu Polski. Kompleks pięciu budynków znajduje się zaledwie 150 metrów od głównej stacji wyciągów narciarskich, stanowiąc najbardziej atrakcyjną ofertę w ramach bazy noclegowej okolic masywu Śnieżnika. W kilkupiętrowych apartamentowcach na gości czekają mieszkania o powierzchni od 28 do 86 metrów kwadratowych, wykończone w czterogwiazdkowym standardzie i urządzone w zgodzie z najnowszymi trendami. W pięciu spośród budynków - docelowo będzie ich osiem - turyści mają możliwość wynajęcia komfortowego lokum na czas zimowego urlopu.


- Połączenie domowej atmosfery z najwyższym standardem wykończenia i szeregiem atrakcji wokół z roku na rok zyskuje coraz szerszą rzeszę zwolenników i cieszy się powodzeniem zwłaszcza pośród rodzin. - mówi Marcin Olszewski z ośrodka Czarna Góra.


Ci, którzy zdecydowali się spędzić urlop - czy nawet weekend - w apartamentach, najbardziej chwalą sobie swobodną atmosferę miejsca, w którym każdy dba o to, by czuć się jak u siebie w domu.


Raj dla narciarzy


Inwestor ośrodka od początku realizował wizję stworzenia miejsca, którego głównym atutem będzie kompleksowość. I tak ci, którzy Czarną Górę wybierają na miejsce  wypoczynku, wypożyczalni sprzętu narciarskiego, profesjonalnych instruktorów sportów zimowych czy choćby punktów gastronomicznych nie muszą szukać dalej niż 150 metrów od miejsca zamieszkania. Same apartamentowce zostały zaprojektowane tak, by miłośnicy białego szaleństwa mieli nieograniczony dostęp do tego, czego oczekują w górskim lokum: w każdym budynku do dyspozycji gości jest narciarnia (gdzie sprzęt można przechować i wysuszyć, ale także przygotować do jazdy) i sauna - dobry pomysł na relaks po całym dniu na stoku. A bajkowa górska panorama widoczna jest z okien wszystkich apartamentów.


W sezonie baza noclegowa apartamentowego osiedla u stóp Czarnej Góry liczyć będzie ponad 600 łóżek. Mieszkania na wynajem to zarówno niewielkie studia (każde z aneksem kuchennym i łazienką), jak i obszerne apartamenty z dwiema sypialniami, mogące pomieścić 6 osób. Wybór zakwaterowania w tym modelu jest  tym bardziej opłacalny, im większą grupą zamierzamy gościć: niż zakup tradycyjnego: doba w apartamencie, dla dwóch osób dorosłych, zaczyna się od 270 zł. Warto zorientować się w bieżącej ofercie pakietów pobytowych ośrodka - połączenie zakupu karnetu narciarskiego z wynajmem mieszkania to rozwiązanie, na którym goście mogą zaoszczędzić do 30% kosztów tygodniowego pobytu.

0 comments: