Austria,

Zima w wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów

21.11.13 Anonimowy 0 Comments

Tak, tak to nie żart. Sezon zimowy w wiedeńskiej Dzielnicy Muzeów już rozpoczęto. Nawet w mroźne dni można się tu rozgrzać nie tylko ponczem lecz muzyką i ruchem.


Fot. Daniel Gebhart de Koekkoek


MuseumsQuartier/Foto: Daniel Gebhart de Koekkoek


Zapewniają to lodowisko do gry w Eisstock (austriacka odmiana curlingu na lodzie), różnorodny program z miksowaną przez DJ-ów muzyką jak i wyjątkowe kompozycje z ponczu w nowych pawilonach lodowych,.


Wiedeńska Dzielnica Muzeów jest popularnym miejscem spotkań nie tylko latem. Podczas „Zimy w Dzielnicy Muzeów” wewnętrzny dziedziniec zamienia się w nastrojowe, zimowe miejsce. Na rozgrzewkę sprzedawane są wyjątkowe kompozycje z ponczu w sześciu nowych pawilonach lodowych. W tym roku artyści uliczni na oczach przechodniów przemienią pawilony lodowe w prawdziwe dzieła sztuki. Wyświetlane na fasadach projekcje wideo nadadzą Dzielnicy Muzeów zupełnie nowy wygląd.MuseumsQuartier/Foto: Julia Spicker


Fot. Julia Spicker


MuseumsQuartier/Foto: Julia Spicker


Na znajdującym się w Dzielnicy Muzeów zbiorniku wodnym odbędzie się „Winter Race”, wyścig zdalnie sterowanych samochodów. Wszystko to przy brzmieniu ciepłych dźwięków o które dbają DJ-e oferujący urozmaicony program muzyczny.


„Zima w Dzielnicy Muzeów” potrwa do samych świąt, tj. 23. grudnia 2013 r., a atrakcji dla nikogo nie zabraknie.


Bliższe informacje na stronie: www.mqw.at


„Zima w Dzielnicy Muzeów“
  • do 23. grudzień 2013

  • Museumsplatz 1

  • 1070 Wiedeń  • Pon.-pt. 16.00 – 23.00, sob. i niedz. 14.00-23.00


 

0 comments: