Aktualności,

Wiosną 2014 r. na lotnisku w Helsinkach Finnair otworzy ekskluzywną przestrzeń Premium Lounge

14.10.13 Anonimowy 0 CommentsFinnair planuje otwarcie nowego saloniku Premium Lounge bezpośrednio przy nagradzanym Finnair Lounge położonym w pobliżu Wyjścia 36 na lotnisku w Helsinkach przeznaczonego dla pasażerów spoza strefy Schengen.

Salonik Premium Lounge, zaprojektowany przez helsińskie biuro projektowe dSign Vertti Kivi & Co, otwarty zostanie wiosną 2014 r. Dopełni on funkcjonujący już Finnair Lounge, który nie schodzi z list najlepszych saloników tego typu na świecie. Nowa lokalizacja dostępna będzie dla członków programu Finnair Plus o statusie Platinum i Gold oraz ich gości, posiadaczy karty stałego pasażera i odpowiedników w liniach sojuszu oneworld. Wszyscy klienci będą mogli korzystać z całkowicie nowych kabin prysznicowych oraz fińskiej sauny. Obok saloników otwarty zostanie również ekskluzywny sklep wolnocłowy Finnair przeznaczony dla wszystkich pasażerów spoza strefy Schengen.

– Z myślą o naszych stałych i lojalnych klientach z niecierpliwością oczekujemy otwarcia nowego saloniku. Chcemy odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na światowej klasy usługi, które ta przestrzeń może im zaoferować – mówi Markku Remes, dyrektor ds. saloników i usług VIP w firmie Finnair. – Nowy i rozszerzony zakres usług zapewni pasażerom poczucie komfortu, możliwość odświeżenia się i zrelaksowania. Jednocześnie przedstawi Finlandię jako międzynarodowe, tętniące życiem centrum sztuki, architektury i mody, które czerpie z natury.

Pasażerom klasy biznes, członkom programu Finnair Plus, posiadającym karty najwyższego poziomu, oraz innym klientom, którzy mają prawo korzystać z saloniku na lotnisku w Helsinkach, oferujemy teraz rozszerzoną ofertę bezpłatnych win, piw i napojów alkoholowych dostępnych w salonikach Finnair na tym lotnisku. Ponadto dostępne są również gorące posiłki podawane w porze śniadania, obiadu i kolacji. W saloniku Finnair Lounge przeznaczonym dla pasażerów spoza strefy Schengen można dodatkowo zakupić szampana i alkohole z naszej ekskluzywnej listy premium. Dla członków programu Finnair Plus o statusie Platinum oraz posiadaczy kart w programie dla stałych klientów sojuszu oneworld o statusie Emerald dostępny jest szampan Joseph Perrier Cuvée Royale Brut Champagne.

Zmiany wprowadzane w ramach usług dostępnych w salonikach są częścią szerokiej akcji podnoszącej jakość usług oferowanych klientom przez linie Finnair w związku z nadchodzącymi 90-tymi urodzinami linii przypadającymi 1 listopada.

0 comments: