a może Vorarlberg,

Narciarski happening informacyjny! Austria zaprasza!

3.10.13 Anonimowy 0 Comments

Rosnąca liczba polskich turystów wypoczywających w Austrii zimą stała się przesłanką dla wzmożonych działań Narodowego Biura Promocji Austrii, austria.info, które wychodząc na przeciw zapotrzebowaniom Polaków stworzyło w Warszawie specjalny happening informacyjny.


Już dziś w Warszawie


Już dziś od wczesnych godziny porannych  przydrożni narciarze rozgrzewali warszawską atmosferę. Na rondzie „Jazdy Polskiej” przy Politechnice bawili, zachęcali i informowali na temat zimowego wypoczynku w Austrii zmotoryzowanych podążających do pracy. Oprócz pakietu informacyjnego, dużej dozy uśmiechu i zabawy posiadacze czterech kółek dostali również małe narciarskie upominki.
Austria dba o każdego


Dla przechodniów  zostały przygotowane specjalne fotele informacyjne.  Zamocowane na ekologicznych wyspach narciarskich zachęcają do zatrzymania się na chwilę i rozmowy na temat zimowego szaleństwa. Drugi etap happeningu potrwa od godziny 15:00 do 18:00.
Gdzie w tym roku na narty?


Tyrol, Karyntia, a może Vorarlberg?  
Z przyjaciółmi na trzy dni do Sölden albo też z całą rodziną do Serfaus-Fiss-Ladis? A może freeride i zdobywanie nowych tras? Paleta możliwości narciarskiego urlopu w Austrii jest nieskończona.
Naucz się jazdy na nartach w 3 dni!
 Austria zaprasza również tych, którzy dopiero zaczynają swą przygodę narciarską. Skuteczna 
i bezstresowa nauka jazdy na nartach w Ski amadé „Learn2Ski w Ski amadé” nauczy jak szusować na stokach nawet najbardziej wymagających.0 comments: