bajka,

Bajkowa promocja polskich regionów

16.10.13 Anonimowy 0 Comments

Są takie poetyckie miejsca, w których ożywają bohaterowie najbarwniejszych baśni, niezapomnianych, zapadających w serce opowieści. Podróżnemu wystarczy łut szczęścia, szczypta fantazji, a sam stanie się ich bohaterem. Nie do wiary? A jednak. Poznaliśmy wielu z nich. Uchwyceni zostali w kadrze obiektywu, w sytuacjach nie budzących wątpliwości, w szczęśliwej chwili. Czemu nie mielibyście poczuć się równie bajecznie jak oni? Przyjmijcie zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej - Come and find your story.

Kampania o tytule Polska - Come and find your story, zaczerpnęła swój szczególny nastrój, pobudzający wyobraźnię koloryt, liryczny klimat ze świata baśni zrodzonych w wyobraźni mistrzów pióra, wspartej talentem artystów ilustratorów - Czerwonego Kapturka, Małej Syrenki, Alicji w Krainie Czarów, czy romantycznej włoskiej opowieści o Romeo i Julii.

Outdorowe plakaty i ich mniejsze odpowiedniki przedstawiają sceny z opowieści o podróży do Polski kreślonej w manierze typowej dla europejskiej kultury tego gatunku twórczości. Artystyczna kompozycja ujęć fotografa, chwilami romantyczna, tęskna i marzycielska, innym razem ekspresyjna, pełna pogody ducha, być może nieco przerysowana i zanadto sielska, ale bez trudu trafiająca do wyobraźni. Tkwi w tym przekazie odwiecznie prowokująca tęsknota do poznania tego rejonu dziecięcych wyobrażeń, które towarzyszą większości ludzi przez całe życie, pomimo upływu lat i zbieranych doświadczeń.

Przesłanie jest jasne - te historie wciąż się dzieją, przeżyjcie je w Polsce.

Zobacz bajkowe kreacje:

[gallery link="file" order="DESC" orderby="rand"]

 

źródło polska.travel

więcej na www.polska.travel/pl/regiony-turystyczne/new

0 comments: