Hotele,

Wielkie zmiany w Hotelu Sport Hotel w Szklarskiej Porębie

6.8.13 Anonimowy 0 Comments

W  listopadzie 2013 roku, INTERFERIE Sport Hotel w Szklarskiej Porębie rozpoczyna szereg zmian, które z pewnością zaskoczą stałych bywalców a tych, którzy zagoszczą w nim po raz pierwszy zachęci do szybkiego powrotu do sieci hoteli. Prace mają zakończyć się na początku grudnia.


 

Projekt remontu przewiduje zmiany głównej recepcji hotelu wraz z holem. Obydwa miejsca zyskają żywsze barwy i nowoczesne akcenty. Natomiast wnętrze restauracji stanie się klimatyczne, przyjazne Gościom, łącząc w sobie nowoczesne elementy wystroju, przy zachowaniu klasycznego stylu. Urzekające widoki z okien dopełnią całości.

Ponadto, generalny remont przejdzie również Disco Club, stając się miejscem udanych zabaw, gdzie każdy, bez względu na wiek, z pewnością spędzi przyjemny wieczór.

Kluczową zmianą w INTERFERIE Sport Hotelu będzie centrum SPA, oferujące szereg zabiegów fizjoterapeutycznych i kosmetycznych.

- Idąc z duchem czasu, stale dążymy do zaspokojenia zmieniających się potrzeb naszych Klientów, które stanowią dla nas inspirację oraz motywację do podnoszenia standardu usług naszych hoteli. Dobre samopoczucie Gości jest dla nas najważniejsze. Dlatego też zdecydowaliśmy się na całkowitą rewolucję hotelu w Szklarskiej Porębie, angażując dekoratorów wnętrz, którzy zaprojektowali wyjątkowe pomieszczenia, pozwalające na uzyskanie jeszcze większego komfortu pobytu oraz na wydobycie potencjału górskiej przestrzeni zewnętrznej oraz światła. Powstające na terenie hotelu SPA dodatkowo przyczyni się do podniesienia standardu naszego obiektu, zwiększy jego potencjał, a tym samym przyciągnie nowych Gości - mówi Dariusz Rutowicz, Wiceprezes Zarządu INTERFERIE S.A.

 

W toku prac remontowych spółka INTERFERIE przygotowuje niespodziankę dla swoich Gości – zaskakującą zmianę patio hotelowego. Planowane zakończenie prac i otwarcie INTERFERIE Sport Hotelu**** w Szklarskiej Porębie po zmianach planowane jest na początek grudnia 2013 roku.

0 comments: