Beach Soccer,

Ustka: Wystrzałowy kalendarz letnich imprez

13.4.13 Anonimowy 3 Comments

Tylu atrakcji jeszcze w Ustce nie było! Z myślą o odwiedzających kurort turystach miasto przygotowało wystrzałowy kalendarz letnich imprez. Każdy znajdzie coś dla siebie.  • Amatorzy aktywnego spędzania czasu i sportów wodnych będą wniebowzięci. 29 czerwca odbędą się „Bursztynowe Regaty” – impreza realizowana w ramach projektu unijnego „Baltic Amber Coast”, mająca na celu popularyzację żeglarstwa i podkreślenie morskiego charakteru miasta. Dzień później, 30 czerwca, na dolnej promenadzie zaprezentują się artyści z Ustki i Słupska w ramach organizowanych wspólnie przez Dwumiasto „Dni Morza”.

 • 5 i 6 lipca czas na sztandarową imprezę – „Lech Fire Festiwal Ustka 2013”. Jak zwykle, będzie kolorowo i wybuchowo. Swój pirotechniczny kunszt zaprezentują cztery firmy. A na scenie zagrają: Raz Dwa Trzy i Sidney Polak. Takiego ładunku emocji nie doświadczy się nigdzie indziej.

 • Powody do zadowolenia mogą mieć również wielbiciele elektronicznego brzmienia 13 lipca odbędzie się  „Nbar on the Beach Ustka 2013”, imprezę klubową na plaży. Muzyczną rozrywkę zaserwuje trójka znakomitych DJ-ów z Berlina.

 • 14 lipca gratka dla całych rodzin. Najmłodszych zabawiać będą aktorzy ze Szczecina, którzy przyjadą do Ustki ze specjalnym spektaklem dla dzieci. Dla starszej publiczności zaplanowaliśmy koncert zespołu „The Postman”, najlepszego w Polsce bandu grającego największe przeboje legendarnej grupy „The Beatles”.

 • W dniach 20-21 lipca Ustkę po raz kolejny opanują górale z zaprzyjaźnionego Bielska-Białej. Będą specjały kuchni podbeskidzkiej, pokazy ludowego rękodzieła i liczne konkursy z nagrodami. W tym roku, po raz pierwszy, wystąpi pochodzący z Bielska znany i popularny zespół Akurat.

 • 26-28 lipca na plaży wschodniej w Ustce stanie miasteczko TVN. Goście będą mieli niepowtarzalną okazję bawić się z gwiazdami znanymi ze szklanego ekranu – aktorami i uczestnikami popularnych programów. Relacje z Ustki nadawane będą w programach „Dzień dobry TVN” i „Co za tydzień”.

 • 27 lipca – absolutna nowość! Gra miejska „Opowieści starej Ustki”. Tego dnia całe miasto zamieni się w wielką planszę do gry, a zagrać i wygrać będzie mógł każdy! Odkrywanie mrocznych tajemnic w zakamarkach uliczek pozwoli świetnie się bawić całym rodzinom, grupom przyjaciół i samotnym tropicielom historycznych zagadek.

 • W dniach 31 lipca-4 sierpnia Ustka zamieni się w stolicę Beach Soccera, czyli plażowej odmiany piłki nożnej. W programie m.in. międzynarodowy mecz Polska-Niemcy i turniej pokazowy z udziałem gwiazd sportu i celebrytów.

 • 4 sierpnia zapraszamy na kolejną już muzyczną zabawę- konkurs piosenki wojsko-polowej na bunkrach Baterii Bluechera. W programie darmowa grochówka, liczne konkursy z nagrodami i, po raz pierwszy, emocjonujące, historyczne rekonstrukcje walk z okresu II wojny światowej.

 • Kolejna, doskonała wiadomość jest taka, że po wielu latach przerwy do Ustki wraca „Lato z Radiem”. 10 sierpnia na stadionie przy ul. Sportowej wystąpią m.in. Maryla Rodowicz i zespół Enej.

 • „Syrenalia – Święto Ustki” tradycyjnie odbędą się 15 sierpnia. W programie: blok artystyczny dla dzieci i koncert szantowy. Jako gwiazda wystąpi zespół Arka Noego.

 • 18 sierpnia Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Mistrzostwa Polski w Wypłukiwaniu Bursztynu i wybory „Bursztynowej Miss”.

 •  Aktualny kalendarz atrakcji znaleźć można na stronie internetowej – www.ustka.pl.


za ustka.pl

[mappress mapid="172"]

3 komentarze:

 1. Sztuczne ognie warto zobaczyć. W ubiegłym roku widzieliśmy z całą rodxiną i byliśmy zachwyceni

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam ustkę. Nie byłam tam już z pięć lat

  OdpowiedzUsuń
 3. Kusi mnie jedna impreza

  OdpowiedzUsuń