Air France,

Ruszyła super promocja AIR FRANCE KLM

30.4.13 Anonimowy 0 Comments

Dzięki promocji na bilety lotnicze do USA, Kanady i Meksyku osoby, które marzyły o wycieczce za Atlantyk będą mogły spełnić swoje marzenie. Europejski przewoźnik lotniczy AIR FRANCE KLM, dzięki współpracy z amerykańskimi liniami DELTA AIR LINES, oferuje bardzo atrakcyjne ceny na przeloty w klasie ekonomicznej w sezonie jesienno-zimowym 2013/2014 na loty do Ameryki Północnej i Meksyku. Warunkiem jest wykupienie biletu do 22 maja br. Liczba dostępnych biletów objętych promocją jest ograniczona. Osoby wybierające się do USA jesienią i zimą 2013/2014 mają do wyboru kilkanaście miast na terenie całego kraju. Przełom roku jest doskonałym okresem na wypoczynek i zwiedzanie. USA oferuje odwiedzającym szeroki wybór atrakcji turystycznych. W zależności od oczekiwań, można zobaczyć słynne metropolie jak Nowy Jork czy Los Angeles, zabawić się w Las Vegas czy odpocząć w Miami. Do Nowego Jorku i Chicago niezależnie od terminu lotu, bilet kosztuje poniżej 2 000 PLN. Bilet do Miami można kupić już za około 2 270 PLN, a Los Angeles jest w zasięgu ręki już za około 2 250 PLN!

Oferta promocyjna AIR FRANCE KLM dla osób, które planują spędzić zimowy urlop lub Sylwestra 2014 w Kanadzie, obejmuje cztery największe miasta, w tym stolicę kraju – Toronto. Można odwiedzić też przepiękne Vancouver, spróbować francuskiej kuchni w Montrealu i zwiedzić Calgary. Kanada jest doskonałą propozycją na zimowy wypoczynek dla narciarzy i snowbordzistów. Trzykrotny gospodarz zimowej Olimpiady, dysponuje doskonałymi ośrodkami i trasami narciarskimi. Do Toronto można polecieć już za około 1 900 PLN, Montreal jest dostępny w cenie około 2 400 PLN, a Vancouver i Calgary kosztuje około 2 700 PLN. Miłośnicy pięknej pogody, ciekawych zabytków i wyśmienitej kuchni mają do wyboru również Mexico City w cenie około 3 000 PLN.

– Kilka razy w roku staramy się zaproponować naszym Klientom pulę biletów po bardzo atrakcyjnych cenach. Tym razem promocja obejmuje loty do Ameryki Północnej i Mexico City na wyloty w terminach od 1 listopada do 16 grudnia 2013 oraz od 25 grudnia 2013 do 28 lutego 2014. Warunkiem jest wykupienie biletu z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dzięki współpracy z naszym amerykańskim partnerem – DELTA AIR LINES – możemy zaoferować bogatą siatkę połączeń do Ameryki Północnej i Mexico City w super promocji – powiedział David Garcia, dyrektor AIR FRANCE KLM na Polskę

Ceny zawierają opłaty lotniskowe. Promocja potrwa do 22 maja 2013 roku. Szczegółowe warunki promocji można sprawdzić na stronach internetowych przewoźników: www.airfrance.pl, www.klm.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: +48 (22) 55 66 400; +48 (22)  55 66 444 oraz w biurach podróży na terenie całej Polski.

 AIR FRANCE KLM 

AIR FRANCE KLM jest największą europejską grupą w branży transportu lotniczego, której struktura obejmuje spółkę holdingową oraz dwie linie lotnicze. Każda z nich zachowała swoją markę i tożsamość. AIR FRANCE i KLM należą do sojuszu SkyTeam. Linie te obsługują ogromną, globalną siatkę połączeń zbudowaną wokół lotnisk – hubów Paryż-Charles de Gaulle i Amsterdam-Schiphol. Obecnie Grupa może poszczycić się ponad 77 milionami pasażerów rocznie, 243 obsługiwanymi portami lotniczymi
w 103 krajach i flotą 573 samolotów w eksploatacji. Więcej informacji dostępnych jest na stronach: http://corporate.airfrance.com i www.klm.com.

0 comments: