3 Kolory Cafe Grill amp; Restaurant,

Posmakuj Poznań w 3 Kolorach

24.4.13 Anonimowy 0 Comments

Po raz szósty w najbliższy weekend 27-28 kwietnia odbędzie się akcja „Poznań za pół ceny“. Tysiące poznaniaków i turystów mogą zwiedzać miasto płacąc znacznie mniej za hotele, restauracje i atrakcje.Partnerem akcji została także restauracja 3 Kolory Cafe Grill & Restaurant. Niesamowite miejsce z niespotykaną kuchnią. Po trudach zwiedzania i spacerów warto wybrać się  i odpocząć nad jeziorem Maltańskim przy wspaniałym jedzeniu serwowanym przez znakomitych szefów kuchni.

To miejsce posiada niesamowitą atmosferę: spokoju, uśmiechu i wakacji. Można tu odpocząć i nabrać energii na dalsze zwiedzanie. To jedyne miejsce w Poznaniu, gdzie można spróbować dań z Grill Stone, czyli  grillowanych na kamieniu z lawy wulkanicznej. Nowością jest także przygotowywanie potraw metodą sous vide i na desce cedrowej.  Smak i zapach  ich jest po prostu niespotykany.

Szefowie kuchni to mistrzowie, którzy zapraszają nie tylko na dania kuchni europejskiej, ale także  na autorskie potrawy, dzięki którym odkryjemy  unikalne połączenia smaków.  Specjalnie z okazji akcji „Poznań za pół ceny“ przygotowali nie tylko wyborne menu, ale też bardzo niskie ceny, gdzie sałatki można zjeść już za 12 zł, zupę za 5 zł, a najdroższe drugie danie za 17 zł.

To nie lada gratka, kiedy wiadomo jeszcze, że wśród proponowanych dań są  same smakowitości:

- Naszych gości zapraszamy na bogate menu przygotowywane różnymi metodami. W karcie znajdą m.in. sałatkę alpejska z grillowanym serem górskim, mixem sałat i świeżymi warzywami skropionymi sosem, krem z pomidorów i zupę z cukinii, grillowaną makrelę Sous Vide z sałatką z kopru włoskiego (makrela przygotowana metodą Sous Vide, następnie grillowana podana na pęczakowym risotto z dodatkiem sałatki z kopru włoskiego skropionej sosem pomarańczowym), czy Rarytas  3 Kolory, czyli polędwiczki wieprzowe obtoczone w bekonie, podane z sosem majerankowym, szpinakiem i zapiekanymi ziemniakami. Na deser  polecamy lody lub mus chałwowy – mówi szef kuchni 3-kolory Krzysztof Kucharski.

Podczas wizyty w  3 Kolorach można skosztować Poznania i odkryć jak bardzo potrafi być smakowity.

Adres restauracji: 3kolory - cafe grill & restaurant, Wiankowa 3, Poznań, www.3-kolory.pl

0 comments: